Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet a csomagommal? (GLS,...

Mi lehet a csomagommal? (GLS, ZARA)

Figyelt kérdés

Péntek délután rendeltem a zarából 3db ruhadarabot és bankártyával rendeztem a számlát. Kaptam emailt, hogy a GLS futárszolgálat 3-5 napon belül hozza. Aztán kaptam egy linket is, mely GLS-es csomagkövetéshez vezetett... Ott rendszeresen frissültek a dolgok, pl. hogy most indult a szállítás Madridból, hogy most ért Budapestre, stb. És már ott tartott, hogy ma házhoz jön, de aztán nem jött semmi és amikor meg akartam nézni a csomagkövetős linket akkor már ezt írta: "Error 500: java.lang.Exception: java.lang.Error: java.lang.NoClassDefFoundError: org/apache/jsp/_parcel_2D_tracking (wrong name: com/ibm/_jsp/_parcel_2D_tracking)"


Azóta is ezt írja, s nem is hívtak meg semmi. A telószámom amúgy csak a Zarának lett megadva, s a GLS-től egyálltalán nem kaptam emailt sem, amin a nyomon követős link volt azt is a zara küldte... Szóval pl. azt nemtok, hogy a telefonszámom megatták e nekik. (A vásárlás folyamán nekem erre lehetőségem nem volt)


Most vajon mi lett a csomagommal? Az összeget a kárgyáról levonták.



2017. nov. 14. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A GLS-nek van ügyfélszolgálata, felhívod őket és rákérdezel.


[link]

2017. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a futárszolgálat már hozott nekem a Petissomról macskatápot és azt rendesen kihozták... Akkor ott a Petissimo írta, hogy továbbítja nekik a teló számom és még sms-t is küldött a GLS arról, hogy milyen 3 órás intervallumba jönnek, s valóban akkor is jöttek.
2017. nov. 14. 21:09
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Köszi! És kb. Mit mondjak nekik? Nem nagyon tudom a csomag azonositót, mert ugyan a linkben szerepelt, de azt azóta nem tudom megnyitni mint írtam. :/
2017. nov. 14. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik, hogy vársz tőlük egy csomagot, azonosítód is van, de a nyomonkövetés nem működik. Mi van a csomaggal?
2017. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy már az azonosító sincs meg? Akkor megmondod az adataid, meg hogy honnan várod a csomagot.
2017. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg elmondhatod, hogy volt ez a link, ami már nem jó.
2017. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plusz akár azoknak is írhatsz, ahonnan rendeltél, hogy adják meg a csomagazonosítót.
2017. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a türelem rózsát - akarom mondani Zarát - terem.

Mindössze nyilván annyi van, hogy már elkezdtek karácsonyi ajándékokat rendelgetni az emberek, s minden évben ebben az időszakban fennakadások vannak a csomagkiszállításokban.

Ilyenkor még nincsenek beállítva a plusz megerősítések (dec. elejétől szokták), de már megnövekedett a forgalom, amit aztán az amúgy is agyonterhelt futárok meg nem bírnak kiszállítani. Csak annyit mondok, NORMÁL esetben 120 címük van egy napra. képzelem, mi van ilyenkor... plusz az alacsony fizetés miatt futárhiány is van. Ennyi.

A megszokottnál lényegesen hosszabb lesz idén a szállítási idő - erre lehet és kell is számítani.

TESSÉK IDŐBEN MEGRENDELNI AZ AJÁNDÉKOKAT!! :D

2017. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello!


Hívd fel a zara ingyenes online kozpontjat es kerdezd meg toluk hol jar pontosan a csomag, meg fogjak mondani. A honlapon rajta van a telszamuk.

2017. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!