Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadás vagy tőzsde?

Sportfogadás vagy tőzsde?

Figyelt kérdés

Mibe érdemes inkább fektetni a pénzünket, nem olyan válaszokat várok, hogy egyikbe se, inkább dolgozz napi 12 órát stb.

Egy olyan szituációra gondolok, hogy az emberünk félretesz havi X ezer forintot, de nem bankba rajka ugye a kamat az semmi... Ingatlanra nincs pénz, Saját befektetéshez nincs a megfelelő szakértelem.


Szóval valami olyasmi érdekel, ami segítségével és megfelelő szakértelemmel persze, havonta 10-15% pluszt tudunk szerezni, exponenciálisan.

Mert pl ha félreteszünk vagy egy kis vállalkozást csinálunk az lineáris növekedés, az pedig csak úgymond egy fokkal jobb életszinvonal, nem pedig meggazdagodás.


Valamilyen módon el kéne érni a kívánt célt, és most ez a 2 dolog jutott eszembe, na meg a felsőfokú nyelvvizsga például azzal már egy olyan munkahely ami által több pénzt tudnánk kiszedni a havi fizuból befektetésekre.



2017. nov. 16. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportfogadás nem befektetés, csak szerencsejáték. Abból max akkor lesz fix pénzed, ha tied a fogadó iroda.


Tőzsde. Hm... a havi 10-15% szerintem csak állom. Max 10-15% évente, megfelelő szakértelemmel.

+ Kis összeggel az is csak szerencsejáték.


Szerintem a legbiztosabb befektetés a tanulás. Befektetsz egy jó szakmába. Időt és pénzt.

Lehet, hogy nem hoz egyből pénzt a konyhára, de később jobb munkahelyet találhatsz. Megtanulhatod akár a tőzsdét is. Bár azt nem havi X ezer forintból kell elkezdeni, hanem X millióból. Vagy egy olyan szakmát tanulsz ki, amivel saját vállalkozást is indithatsz.

2017. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért kell havi X ezerből, mert ha kezdő az ember és nem tudja a dolgokat el bukja egyből a milliót, papíron vezetni meg hülyeség szerintem...

a tanulást írtam a végére, hogy nyelv tanulás mert az általánosságban egy plusz dolog,

de konkrét szakmát nem tudok, nincs olyan ami érdekel, pedig már 25 vagyok.


Szóval nincs olyan dolog, amivel havi szinten legalább a 10% pluszt el lehetne érni?

2017. nov. 16. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy közbe csak ülsz a kanapén? Hát nem nagyon.
2017. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szóval havi pár ezer forintból akarsz meggazdagodni, úgy hogy tulajdonképpen azt sem tudod, hogy mi érdekel és tanulni sem igazán akarsz. Az X6 azért gondolom kellene.


Havi 10% hozam elképzelés nélkül? Mert a Tippmix nem az, és neked valószínűleg a tőzsde sem.


Nemsokára jön majd valaki aki megmondja neked a tutit, 20-40 %-os hozamot ígérve. Vagy szívességből bevesz egy jó 'buli'-ba.


Mennyi embernek büdös a munka ...

2017. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
írtam hogy tőzsde, abban van elképzelés, mások is megtanulták nem a semmiből tudták a dolgokat, csak azt kérdezem hogy megéri egyáltalán belefektetni időt?
2017. nov. 17. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyértelműen tőzsde, viszont ezt a havi 10%-ot felejtsd el.
2017. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tőzsdét nagyon nem ajánlom, több oldalon is próbálkoztam (pár napot/hetet demo-számláztam), demózással szerzett tapasztalatim alapján nem mertem pénzel játszani.


Sportfogadással lehet folyamatosan nyerni, kulcs az élő fogadás, a statisztika és a higgadtság.


Pókerrel is lehet pént szereni, ha tudsz pókerezni, min 100-200 euróval játszol, higgadt vagy és ha tudod mikor kell kiszállni. De ezt sem ajánlom...

2018. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a pókerről és a tőzsdéről tanulnom kellene, mondjuk a póker nem vonzz


a sportfogadás elég jól megy most az utóbbi egy hónapban nagyon letisztult a játékom, de lekopogom.


még amiben gondolkodok most a kripto valuták, de nem daytradeben, hanem hosszútávra valami minimális összeggel. hátha.

2018. jan. 8. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!