Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar üzlet megcsinálhatja...

Magyar üzlet megcsinálhatja ezt garanciánál?

Figyelt kérdés
Veszel a boltban valamit aztán ha elromlik azt mondja az üzlet hogy mennyél a postára azt add fel te a terméket a szervízbe mert ez nem a bolt dolga . Miféle dolog ez ,én biztos nem vásárolnák itt semmit ,akkor ennyi erővel a netről is megrendelhetném azt ha elromlik akkor visszaküldözgetném kínába mert az én saram mit honnan rendeltem. De egy üzlet hogy csinálhatja ezt meg ???

2017. nov. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

vásárolNÉK

azt... jó hogy nem már oszt'


Nem, nem teheti meg.

A bolttal kötöttél szerződést, nem a gyártóval, tehát a bolt dolga a garanciális ügyintézés.

Ne hagyd magad átverni.

2017. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az áldozat hanem anyám . Ilyen fodrász kellékes boltba vásárolt hajnyíró gépet azt akármi baj van de nem csak ezzel a termékkel hanem mindnnel ,azt mondja neki az eladó hogy ide ne hozza a gépet mert ők nem szervíz . Intézze el a kedves vevő a szervízt ,postázza fel ódunasámsnon anyámkínja falvára a cuccot mert ott van a szervíz .


Röhely . ÉN is ezt magyarázom neki hogy téged hülyére vesznek , ki hallott már ilyet hogy a bolt nem vállalja a garanciális ügyintézést ez nonszensz!


És nem tud mit csinálni becsicskul azt felküldi postán.


De akkor ugye hogy erre van valami fogyasztóvédelmi paragrafus ? Erre lennék kíváncsi.

2017. nov. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!