Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kirakós bélyegzőhöz van más...

Kirakós bélyegzőhöz van más betűtípusú gumik?

Figyelt kérdés

Egy kemény borítású mondhatni könyvem van (nem mondom füzetnek), amibe szeretném az eddigi ötleteimet precízen, igényesen megtervezni/bele rajzolni, kész munkáimat befotózni/ragasztani.


Sokszor volt, hogy füzetbe kezdtem el, de a szöveges rész mindig elcsúfult >< annak ellenére, hogy ügyes kezem van.


S egyik nap eszembe jutott a kirakós bélyegző, de csak ezt a nyomtatott semmilyen betűtípust látom mindenhol.


Szval így jött képbe a kérdésem.

S ha van vagy megoldható: Hol és mi módon?


(találtam bélyegző rendelést, aláírás bélyegzőket, de betűkészletet ami szebb olyat nem.)


Nem igazán értek hozzá, csak használtam párszor munkához.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



#könyv #rendelés #szöveg #betűtípus #Sketch Book #kirakós bélyegző
2017. nov. 19. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy lenne más betűtípus, pedig van csak sima gumi betűsor is . Tekintettel arra, hogy a kirakós bélyegző arra szolgál, hogy vállalkozóknak ne kelljen kézzel írniuk állandóan a számlatömbbe, ezért nem merült fel az, hogy művészi kivitelben készüljön. Egyszerűen nem arra szolgál, amire szeretnéd használni.


"kész munkáimat befotózni/ragasztani."

Esetleg megoldás lehet, hogy magát a szöveget is kinyomtatod a számítógépen - ahol tudod változtatni a betűtípusokat - s azt is beragasztod :-)

2017. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, nem arra szolgál. Csak próbálkozok.

A kész/megvalósított termékeknek keretet rajzolva a fotókhoz s csakis a lap aljára akarok ragasztgatni kb 6x6-8 cm es képet.

Sok ragasztástól a könyv 2x olyan vastag lenne ha csak pl jobb oldalra "alkotnék" és az gond lenne.

Ha mind2 oldalt használnám szó szerint megölném a könyvet(főleg a könyv gerincét szétfeszíteném vele).


Van drága megoldás és ott nem tudnék módosítgatni, előre meg kellene tervezni az egészet s lehet kihagynék úgy dolgokat:

Saját könyv nyomtatása. :/

2017. nov. 20. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!