Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Myprotein oldaláról nem lehet...

Myprotein oldaláról nem lehet törölni a rendelést?

Figyelt kérdés
Rendeltem régen egy pólót. 2017.08.31. Ennek az árát most vette le másodszorra mire kiderült hogy kétszer lett megrendelve.Egy pólót kaptam meg.Jelenleg feldolgozás alatt van a másik rendelés ami ugyanakkor lett feladva.Próbáltam törölni a rendelést mire folyton ezt a választ kapom: unable to cancel order, there are no cancellable prudutct. Ergo meg a termék nincs megfrendelve, bár mégis folyamatban van. a rendelésszám 0...azaz 0 termék van megrendelve de az árát levették. Mit lehet ilyenkor tenni?

2017. nov. 21. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan gomb az order oldalán amivel lehet "reklamáni".
2017. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléme. Sikertelen volt a tranzakcio. És mivel véletlenul duplat rendeltem igy amit nem fizettem ennyi ido utan ujraprobaltak kuldeni. Visszakuldes utan a penzt visszakapom elmeletileg, bar jelenleg feldolgozas alatt van a csonag.
2017. nov. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!