Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein angol oldaláról...

Myprotein angol oldaláról rendeltetek már? Mennyi idő volt míg ideért? A csomagolás jó volt, nem szakadt ki valami? Most találtam kuponkódot amivel 2db 5 kilós ízesített impact whey összesen lenne alig 83 font, plusz BCAA és Alpha Men-t is rendelnék.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Nekem rendszerint 4 nap, mire kihozzák, a DPD mindig hamarabb hozza 2 munkanappal, mint amit a tracking ígér.

- Nem volt gond a csomagolással, csak kicsit poros a külseje. Szakadt sosem volt még.

- Adnak mellé néha mindenféle angol webshopokban beváltható kupont, pl egyszer valami online zöldségházhozszállítzós jött :D

2014. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. 15 ezer egy 5kilós protein, nem bírom kihagyni :D
2014. jún. 18. 20:34
 3/4 tap bela ***** válasza:
Egyáltalán nem mondható el..... Nem egyszer szétszakadva érkeznek a dobozok, sőt párszor az út közeben nyomaveszett egy-két kisebb tételnek. Volt már példa, hogy a szállítás közben egy zacskó sérült, és a tartalom a dobozban landolt, poros volt még a szállító futár segge is. Ami pedig a legbosszantóbb amikor előre kifizeted a pénzt, és egy árúféleség kimarad, mert pont akkor elfogyott. És ha nem szólsz, akkor erről elfeledkeznek. Jelenleg pl. 3 hetet vártam pár db 1kg-os glutaminra, és kétszer sűrgettem meg.
2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy kiszakadva érkezett a csomag, de ezzel csak jól jártam :D, mivel küldtem képet a dologról, és 15% kedvezményt kaptam...pedig nem sok veszett kárba, max 1-2 kanálnyi.
2014. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!