Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikából rendeltem egy...

Amerikából rendeltem egy csomagot, az USPS hozná, de mincs tracking number?

Figyelt kérdés
Kaptam emailt, hogy már túlvan a szállítás egy részén, s hogy kövessen nyomon a tracking numberrel, de a "Tracking Number" melletti rublika az üres...

2017. nov. 22. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor csak az USA határáig tudtad nyomkövetni, majd megérkezik.
2017. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ja, csak tudod dolgozok is és nem mind1, hogy mikor hozzák. Jó lenne ha tudnám a napot és legalább egy 3 órás időintervallumot ahogy azt pl. a GLS is megadja...
2017. nov. 22. 11:47
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem kevered a USPS-t a UPS-szel. A USPS az amerikai "posta", így a csomagodat a Magyar Posta fogja kiszállítani. A UPS a GLS-hez hasonló futárszolgálat (és ott sincs ilyen 3 órás behatárolás).
2017. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt, hogy tudom nyomon követni? Sehogy? :)
2017. nov. 22. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod kovetni ha USPS-el lett feladva mert akkor azt a magyar postas hozza ki. Ha nem vagy otthon es alairas kell a csomagra vagy nem fer be a ladaba, akkor a postas majd hagy egy cetlit a ladaban, hogy hova tessek befaradni szemelyesen atvenni.
2017. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Csak még sosem rendeltem amcsiból...

Amúgy megrendeltem és akkor ennyi, kész? Majd hozzák amimor hozzák?

Vagy valamit a vámmal meg ilyemivel nem kell még bajlódni, meg küldözgetni emailben a blokkot? Mert valami ilyesmit is olvastam...

2017. nov. 22. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

attol fugg

a vamosok szuroproba szeruen szoktak csomagokat megallitani es vamkezelni

ha az osszeg eler x-et (ha jol emlexem 20-22 euro), akkor fizetni kell

de nyugi, csak akkor kell fizetni ha tenyleg megfogjak a csomagodat, ilyenkor majd a postas hoz egy levelet, amiben leirjak hol/mennyit kell fizetni

befizeted es akkor kezbesitik a csomagot

tizeneve kuldozgetek kisebb/nagyobb csomagokat haza es eddig egyet sem allitottak meg pedig tobbszor is volt, hogy joval az ertek felett volt a szajre

a parom kb. 4x kuldott csomagot videkre a szuleinek abbol kettot megallitottak

kaptak levelet a szulok, hogy mennyit kell befizetni

mi emailben elkuldtunk egy blokkot amivel igazoltuk, hogy a csomagban levo dolgok erteke nem eri el az x-et, ugyhogy nem kellett fizetni es a csomagot a postas masnap kivitte

2017. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. nov. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!