Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszaveszik a ruhát?

Visszaveszik a ruhát?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy kabátot, itthon már egyáltalán nem tetszik magamon, valószínűleg csak azért tetszett ez üzletben mert ott karcsúbbnak látszódtam...:( Ha visszaviszem visszaveszik?

2017. nov. 25. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a jóindulatukon múlik. Nem kötelesek visszavenni.

Hol vetted? Vannak olyan üzletek, ahol mindenféle indoklás nélkül x napig visszaviheted. Pl. H&M.

2017. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ott vettem, egy nagy 2 szintes kínaiban. :(
2017. nov. 25. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert nem tetszik, egyáltalán nem köteles visszavenni. Személyes vásárlásnál nincs elállási jog sem. Max azt mondja, vásárold le - de még azt sem köteles.
2017. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Ne azt mondd, hogy nem tetszik, hanem pl. hogy nagyon feszül rajtad. Szerintem simán megengedik, hogy levásárold az árát. Ha rád akarják tukmálni a nagyobbat, legfeljebb felpróbálod és azt mondod, hogy az meg lóg rajtad.
2017. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Ja és a biztonság kedvéért tedd hozzá, hogy anyukád vette neked ajándékba, azért nem lett jó a méret.
2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszamentem, csak annyit mondtam, hogy ajándék lett volna, de nem tetszik az ajándékozottnak. Egyből megengedték hogy levásároljam. :)
2017. nov. 26. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!