Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módja ha Bitcoint...

Tachikoma kérdése:

Mi a legjobb módja ha Bitcoint szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 26. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A legjobb modja, ha vasarolsz bitcoint es kesz is vagy.
2017. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül az egyik váltónál.
2017. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Bocs de ha nem tudsz magadtol rajonni akkor ez nem neked valo
2017. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyiségtől függ. Meg attól hogy a bankodból milyen költséggel tudsz pl. SEPA utalást csinálni és milyen árfolyamon vált.


Nagyobb mennyiségben váltón pl. kraken.com.


Kisebb mennyiségben: [link] vagy localbitcoins.com oldalon nézegeted a hirdetéseket amiknél sok és pozitív értékelések vannak.

2017. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 3.-nak csak annyit hogy itt nem a sima váltással van gond, hanem h. a lehető legbiztonságosabb megoldással hajtsam végre.De azért köszi neked is! :'D

2017. nov. 26. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A tárolásban mennyire vagy otthon? Mert legalább olyan fontos a biztonságos tárolás mint a biztonságos vásárlás, mert másképp a biztonságosan vásárolt bitcoin huss s nincs.

Nekem amúgy a localbitcoins tűnik a legbiztonságosabbnak, utalással fizetve olyan valakinek akinek legalább 100+-os és 100% pozitív, magyarul van kitöltve az adatlapja.

Személyes vásárlásnál hallottam már trükköket.

A bitcoin automata is jónak tűnik, de azt még nem használtam.

2017. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!