Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti milyen kriptovalutába...

Ti milyen kriptovalutába fektetnétek?

Figyelt kérdés

Bitcoin most az egekben van. Kisebb valuták? Etherium?

Kinek mi a véleménye?

Tudom, csak akkora összeggel tőzsdézzek, hogy ha elbukom, akkor nem vágok eret.


2017. nov. 26. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisebb? Melyikbe fektetnel inkabb a Facebookba vagy a Myvipbe?


Ethereum nem olcso, ha megnezed hogy mennyi uj ethereum termelodik naponta. Rengeteg, tehat nagy az inflacio, a minereknek van mit a piacra szorni.

2017. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bitcoin cash-be
2017. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy darabig a bitcoinba érdemes, de napi szinten kell figyelni a többit. Pl. az említett cahst, a közeledő cahs pluszt, és a segwitet, hogy nem veszik e elő.

A gold is esélyes bár azt nem tartom valószínűnek.

Az etheriumot se árt figyelni, de az szerintem késöbb fog feléledni.

Én arra számítok amúgy hogy lesz egy új, ami végül megoldja a skálázást s a többit, szerintem nem a cash lesz az, de ahelyett hogy fogadnék erre inkább napi szinten tájékozódom.

De perpillanat a bitcoint tartom a legjobbnak minden hibájával együtt, mert arra vannak kiépítve mindenfélék.

Mi a jobb az autó vagy a mágnesvasút? S melyiket fogod többször használni, netán megvenni a következő 20 évben?

2017. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!