Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ért valaki a HiPay elektroniku...

Már19nevetirtam kérdése:

Ért valaki a HiPay elektronikus "virtualis" számlához?

Figyelt kérdés
REgisztraltam minden jo.Pénzt szeretnek levenni rola ,de aktivalni kell tobb lépésben es ezzel kapcsolatban lennenek kerdeseim mert nem ertem.

2017. nov. 30. 01:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Igazolnom kell magam. Ez oké,de nem sikerult

Elöször is kell képet kuldenem a lakcim kartyamrol,személyi és bankkartyamrol valami igazolast és ezt irja :

"Kérjük, küldje el az igazoló dokumentumokat pdf, png, jpg, jpeg, gif formátumban. Minden egyes dokumentum nem haladhatja meg az 5 MO legnagyobb méretét.

"

elkuldtem.Valamelyiket elfogadtak van amelyiket nem.MI lehet az 5MO ?

Gondolom azzal lehet baj.

Ha esetleg jonne rá valasz utana leirom a bonyolultabb kérdést is :D

Köszi :))

2017. nov. 30. 01:15
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Világos, mint a nap.

Túl nagy méretben szkenneltél. Arra vigyázz, hogy az elkészült kép mérete ne legyen ötször akkora vagy nagyobb, mint Magyarország területe!

Szóval ha Texas méretű képeket szkennelsz, az már nem jó.


Vigyázz. Jöhetnek vájtfülűek, akik majd magyarázzák, hogy az biztos megabájtot jelent, csak elírták. Ne dőlj be! Tuti, hogy az MO az Magyarországot jelent, ami érthető is. Ha náluk dolgoznál, neked se lenne kedved több millió négyzetkilométer kiterjedésű fényképeket nézgetni, valahogy limitálni kell a dolgot.

2017. nov. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha ha

én is megabajtra gondoltam de annak a rövidítése mb ha joltudom.

Neten kerestem de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban :(

Várom a segítőkész választ

2017. nov. 30. 14:06
 4/15 anonim válasza:
Írj ha van fejlemény de sok jót ne várj tőlük, a neten kb. mindenki azt írta hogy csalók, szóval sok reményt ne táplálj feléjük, és aggályos lehet megadni nekik az adataid is ezek után szerintem.
2017. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, tudom milyenek itt az emberek..

Gondoltam hatha van itt valaki aki hasznalja mar.

Gondoltam a csalasra is de nem az,mert eleg nagy es megbizhato oldal ajanlasaval kell az oldalhoz.

Vettem is mar le penzt !

Csak annyit tudtam levenni amennyit öneröböl felis tettem..A továbbiakhoz kellenek a megadott igazolasaim amit mondtam a fentiekben.:(

Varok hatha jelentkezik valaki aki tud segiteni ,ha nem emelem a tétet ;)

2017. nov. 30. 18:51
 6/15 A kérdező kommentje:

Leirom, ez szerencsejatekhoz kell .

Pár honapja en ebbol élek már.De uj jogszabaly van magyarorszagon es nem lehet "kártyával" fizetni kulfoldi oldalra,es ezert kellett egy "átvezetö" virtualis számla,ez a lenyeg roviden

2017. nov. 30. 18:53
 7/15 anonim válasza:
Tudom jól, én is ezzel kapcsolatosan fizettem, annyit eltudtam érni hogy miután elküldtem a személyit lakcímet visszaengedett fizetni a starsra.
2017. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De biztos meglehet oldani rengetegen hasznaljak..

de seholse talaltam infot az "5MO"-ról.

Esetleg a vissszaigazolasi linkrol tudsz valamt en azt sem tudtam megoldani,van valami linkszeru dolog meg jelszo.

tök jo ma is nyertem csak nemtudom kivenni :'DD

2017. dec. 1. 06:56
 9/15 anonim válasza:
Az 5 MO az csak annyit jelent hogy a személyid meg a lakcímed meg az egyéb feltöltendő adatok nem foglalhatnak nagyobb adatmennyiséget mint 5 megabájt, ergo társítod paintbe a képeket lekicsinyíted őket és feltöltöd mivel az átlag 6-8 megbájtos fotók igy kb. 1-2 megabájtosra zsugorodnak :D
2017. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Milyen visszaigazolási linkre gondolsz ? :)
2017. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!