Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit kirúgatni...

Hogyan lehet valakit kirúgatni a munkahelyéről?

Figyelt kérdés
Nem kívánok ilyet csinálni, csak érdekel a dolog. Hallani néha, hogy y haragszik x-re, és megfenyegeti azzal hogy kirúgatja a munkahelyéről, és sajnos néha össze is jön a dolog, és valamilyen mondvacsinált indokkal kirúgják az illetőt, pedig a munkájában semmi kifogásolható nincs. Legtöbb esetben gazdag emberek szájából hallom ezt. Hogyan tudják ezt véghez vinni?
2017. dec. 3. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok révén.
2017. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
A volt kolléganőm például úgy csinálta, hogy banyelta magát minden főnöknél, flörtölt és mutogatta magát, aztán aki nem tetszett neki, azt kirúgatta.
2017. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Komoly cég az is, ahol a főnökök repedtsarkú ribik szavára adnak foglalkoztatási kérdésekben.

Én nem is bánnám, ha el kellene menni ilyen helyről.

2017. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod:

" és valamilyen mondvacsinált indokkal kirúgják az illetőt"


Ez is addig működik csak, amíg a dolgozók munkaügyi per keretén belül revansot nem vesznek.

Amíg ez nem válik "népszokássá", addig a legtöbb munkáltató azt csinál, amihez csak pofája van.


Statisztikai adat, hogy a munkavállalók kb. 85 %-a nem védi meg az érdekét bírósági úton.

Az én peremre azt mondta a bírósági titkár, hogy kb. 10-12 éve munkavállaló nem indított olyan jellegű pert a munkáltatója ellen, amilyet én indítottam. Döbbenten hallottam...

2017. dec. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A volt munkahelyemen(óvoda) a portás:


A gyerekeket állandóan kontrollálja. Nem tudtunk tőle játszani.


Az öltözőben ácsorog szóval tartja a dolgozókat, gyerekeket. Kikapkodja a gyerekek kezéből a csomagjaikat,pattog.


Sikerült a munkatársakat ellenem hangolni.

Szinte megful az ember a túlzott kontrolltól.


A felesége ajánlotta be, aki az iskolában tanít. Megmondták,hogy ne szidd a portást,mert baj lesz.

Nem érdekli az óvónőkez,hogy beleszól a nevelők munkájába. " Nem baj az, csak téged zavar."


Egyébként a szülők is panaszkodtak rá.

Minden évben elsüti a vénember,hogy felmond. Volt jelentkező a helyére, nem tudom miért nem volt jó?!

Nem ovisok közé való, ha iskolaőrnek alkalmazzák a szemközti iskolába,még ok


Egy nagy tálca kaja üdítő

2021. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!