Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítvány mennyi...

Erkölcsi bizonyítvány mennyi idő alatt készül el valójában?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn voltam benn személyesen kérni egy erkölcsi bizonyítvány. Akkor azt mondták, az igényléstől számított 8 napig kell megkapnom, és az holnap lesz.


Viszont azt is mondták, hogy e-mailt fognak küldeni mikor postára kerül, erről viszont még nem kaptam értesítést, szóval ma biztosan nem került postára, így holnapra biztosan nem lesz itt.


Pedig sürgős volna munkahelyi jelentkezéshez.


Mennyi a valós idő ami alatt el szokott készülni?



2017. dec. 4. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
valakinek 2 nap, valakinek 3, valakinek 4 valakinek 5, valakinek 6, valakinek 7. most jobb?
2017. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon értelmes válasz volt... értelemszerűen arra gondoltam akinek esetleg szintén nem határidőre készült el például mennyi volt míg megérkezett. De egy ilyen " válaszért " kár volt magad fárasztanod.
2017. dec. 4. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer péntek délután 2-kor adtam be elektronikusan, Ügyfélkapun keresztül, csütörtökön már megkaptam postával.

Lehet, Neked valami nem stimmel az adatokkal? Elírtak valamit esetleg?

Vagy még arra tudok saccolni, hogy nagyon el van havazva a posta.

2017. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
most milyen válasz vársz rá? Attól, hogy másnak megjött 3 nap alatt, valakinek kellett hozzá 10 nap, a te esetedben ez számítani fog? Nem teljesen mindegy kinek mikor lett meg? Téged úgyse az befolyásol. Ha meg nem jó valami úgyis értesíteni fognak. Karácsony előtt van. A posta amúgy is lassú. Mit szeretnél hallani, hogy holnap megérkezik? Jó, akkor holnap megérkezik.
2017. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ügyfélkapun igényeltem csütörtökön, következő hét keddjén megkaptam
2017. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

"Karácsony előtt van. A posta amúgy is lassú."


Valóban Karácsony előtt van, kevés az ember, sok a levél, csomag, ráadásul "megszórták" őket az Erzsébet utalvánnyal - azokat is ki kell kézbesíteniük.

2017. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Komplikato ***** válasza:
Nem annyira régen lecsuktak valakit, mert pénzért megcsinálta azonnalira. Szóval simán kevesebb mint fél óra, hogy ez mitől lesz néha 1-2 hét, at nem biztos, hogy akarjuk tudni. :D
2017. dec. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem semmi iylen célom nem volt, szimplán csak örültem volna neki, ha határidőre megjön, de még e-mailt sem kaptam kedden se.

Ahova meg jelentkezni szeretnék határidő van dec 10-ig, szóval van 4 napja ideérni. :(

2017. dec. 6. 01:59
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ezèrt lenne egyszerůbb ügyfélkapun igenyelni. Kevesebb idő jóval. Haladj a korral.
2017. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!