Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt készül el az...

Mennyi idő alatt készül el az Origó szóbeli nyelvvizsgáról a bizonyítvány?

Figyelt kérdés
December 19.-én került fel az eredmény, én 20.-án néztem meg, és akkor le is mondtam a felülvizsgálatról. Így körülbelül mikorra lehet készen a bizonyítványom, mikor küldik ki? Az ünnepek alatt úgy gondoltam már nem telefonálok be a központba, mert biztos nem vennék jó néven, de kíváncsi vagyok, hogy aki már kapott ilyen bizonyítványt, annak mennyi időbe telt mire megérkezett? Január végén fogok államvizsgázni, és szeretném a diplomámat a diplomaosztón átvenni, ezért idegesít már ennyire ez a dolog. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2013. dec. 29. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár éve én is decemberben vizsgáztam, kiállítási dátumnak Január 07 van rajta, de postán csak rákövetkező héten jött meg.
2013. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia? Angol középfokú nyelvvizsgán voltál,ha igen akkor hány pontot értél el laboron?
2014. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ! Egy kicsit megnyugodtam, talán még ideér időben. Hétfőn felhívom a központot, aztán hátha meg tudják mondani mikorra készül el.

A második válaszolónak: 17 pontom lett a laboron, azt hiszem egy viszonylag könnyű szöveget kaptunk. Neked hány pontod lett?

2014. jan. 2. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak 9 pontom lett sajnos. Nektek is a Betty Davis idős hölgyről szólt aki söprögette a háza előtti járdát?
2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk egy olyan sztori volt, amiben két idős néni lerobbant az úton és jött egy autó, amiben az elmondásuk szerint három angyal ült és ők segítettek rajtuk. 9 ponttal elvileg sikeres a magnóhallgatás. 8 ponttól van meg. :)
2014. jan. 2. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen-igen,8 pont már elég,de szóbeli részénél csak 31 pontom lett,és a magnóval együtt az nem adta ki a 60%-hoz szükséges 42 pontot,csak 40-et. Így hát nem sikerült,de megyek februárban újra.
2014. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az angyalos volt :) 16 pontom lett és átmentem :) viszont én dec. 6 vizsgáztam . Létezik hogy csak 1 szöveg legyen egy időszakban? :o
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!