Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vaterat fellehet jelenteni...

A Vaterat fellehet jelenteni vagy mit lehet velük kezdeni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Úgy történt,hogy jött egy levél adategyeztetés céljából,küldjem el a személyim,lakcímkártyám másolatát és egy papírt amit küldtek kitöltve vissza küldeni,ez megtörtént mindent elküldetem úgy ahogy kérték!

Ma érkezett válasz,hogy az adategyeztetést során kitiltottak és soha többet nem regisztrálhatok az én nevemmel! Nem indokolták meg miért csak ez lett kihozva! Rá kérdeztem miért,de válaszra sem méltattak! Telefonos elérhetőségük nincs és azt írja a vatera,hogy nem is válaszolnak,az ilyen megkeresésre! Teljes jogú felhasználó voltam, elutaltam a 100 Ft-os díjat is.. Nem volt még sikeres eladásom,csak hirdettem,nem vettem még semmit,tehát negatív visszajelzést sem kaptam! Saját dolgaim hirdettem,nem netről leszedett cuccokat,hanem amiket megvettem és nem tudtam használni,a vétel ár töredékéért volt megadva az ár! (DANTE INTERNATIONAL KFT-ről van szó egyébként. A vatera hozzájuk tartozik.)



2017. dec. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

[link]

Ott a telefonszámuk.

2017. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Hát mondjuk ha Gipsz Jakab néven próbáltál üzletelni és kiderült, hogy Kovács János vagy, akkor ne csodálkozz...

Vagy már szerepelt a nyilvántartásukban a neved mint korábban kitiltott felhasználó.

Szóval te itt elfelejtettél megemlíteni bizonyos körülményeket, van egy ilyen érzésem.

2017. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd a fenébe a vaterát, nem érdemes velük foglalkozni.
2017. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Vagy dupla regisztráció!

Sokan csinálják azt, hogy több regjük van, és a saját termékeik árát verik fel.

A "profiknak" külön árfelverő embereik vannak, természetesen mind más IP-ről.

2017. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6évvel ezelőtt volt egy fiókom a nevemen,de oda 5éve nem léptem be,se jelszót,se a belépő nevet nem tudom,kitiltva sem lettem azzal a felhasználóval! Ezt nekik is megírtam e-mail címükre! Válaszként azt kaptam,hogy értetlen vagyok! Ez így korrekt volt szerintetek?
2017. dec. 5. 16:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

A saját nevemen voltam,ha nem úgy lettem volna akkor biztos nem küldöm el a személyit! 😉

2017. dec. 5. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a baj, hogy a hat évvel ezelőtti fiókod mellé nyitottál egy másikat is. Így két fiókod lett egyszerre, ami valószínűleg tiltott. A régi fiókod szerintem katív, attól, hogy te nem léptél be, meg elfelejtetted a jelszót.
2017. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégiscsak dupla regisztráció!


4#-es nem tudom miért lett lepontozva!

2017. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Hiába pirosozol, öcsém!
2017. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!