Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy áll otthon most a munkaer...

Hogy áll otthon most a munkaerőhiány? Meg lehet már bármilyen melóból élni legalább egy szobát bérelve és tisztességesen megélve?

Figyelt kérdés

Tehát normális étrenddel, nem koplalva, legalább egy 10-15 nmes szobát bérelve.


Esetleg lehet kis pénzt is félretenni?


F/27


2017. dec. 9. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Segédmunkást nem találni napi 10-15 ezer alatt.
2017. dec. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Így van, segédmunkás sincs 10e alatt naponta. Aki 650 ft-ért elmegy mosogatni az olyan idióta, mint bazsi.


De istneem, az önellátó és bazsi beszélgetnek. Hiába, mikor nagy elmék találkoznak :D

2017. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hol kell jelentkezni ilyen minimum 10 ezer nettós segédmunkás melóra?
2017. dec. 10. 09:49
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Odasetalsz BARMELYIK epitkezesre es megkeresed a muvezetot. Ennyi, madnap kezdhetsz ha van 2 kezed es 2 labad. Persze te ausztriabol a kocsmai free wifirol trollkodsz, ugy nehez.
2017. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Odasetalsz BARMELYIK epitkezesre es megkeresed a muvezetot. Ennyi, madnap kezdhetsz ha van 2 kezed es 2 labad. "


Ez tényleg így megy? Segédmunkásnak mihez kell értenie építkezéseken, azt tudod?


Nem vagyok jártas a témában, de jó nagydarab erős srác vagyok, szerintem alkalmas lennék ilyen munkára.

2017. dec. 10. 11:00
 16/18 anonim ***** válasza:

szinte semmihez. Az " add már oda azt a g*cit b*zdmeg öcsém" felkiálltásra a megfelelő szerszámot a "Mester" kezébe kell adni és cipelni befele a cuccot, kifelé a sittet. Ha ez alapszinten megy nyert ügye van bárkinek...


Aki már bármihez ért (pl. le tud rakni eyg klik-es szalagparkettát, ne adj' isten tud egyszerü lappal hidegburkolni) az már 20e/nap alatt fel sem kel.

2017. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni, max. nem Pesten. De minek is költöznél fel oda egy minimálbéres munkáért? (ha pedig ott laksz most is, akkor azért tárgytalan a kérdés, mert van hol laknod)
2017. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12es sajnos Hajduszoboszlón még annyit se fizetnek a mosogatósnak.

Mentem 1napot mosogatni Al Hamra étterembe próbamunkára de senkinek nem ajánlom.

Netto 90ezret akartak fizetni amiért dolgozol reggel 8tól éjjel 1,fél 2ig amíg kész nincs(megállás nélkül) az 17,5ora minden második nap .Sajnos igy egy órára sokkal kevesebb jön ki mint 650ft.

2017. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!