Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal kártya aktiválás?

PayPal kártya aktiválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még szeptemberben szeretem volna aktiválni a paypal kártyámat ugye ami a 4 jegyű kóddal történik meg.

A kódok akkor nem jöttek meg és a 400Ft-ok se lettek levonva ezért nem is foglalkoztam vele.

Többször is újrakértem a kódokat akkor hátha megjönnek de nem.

Ma reggel 3 darab SMS jött ,hogy 3x400Ft levontak a számlámról.Persze a hozzájuk tartozó kódokkal amiket előzőleg kértem.De Paypal fiókomba belépve a kártya aktiválásánál amikor szeretem volna beírni a kódokat a maximum limit elérésére figyelmeztetett: (Link: [link]

Ilyenkor mi a teendő legyetek szívesek segíteni.



2017. dec. 11. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*paypal-on a bankkártyámat
2017. dec. 12. 00:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt több külön problémáról van szó szerintem.

1. Nem lehet, hogy csak a számlamozgásokról kapsz SMS-t és a kártyáról nem? Kb. olyan amit írtál, mintha csak a könyveléskor jelzett volna a bank.

2. Egy ilyen aktiváláskor nem nyomjuk a gombot, mint a bolond, mert egy biztos, a PayPal már az első tranzakciót is elindította és sokkal inkább a bankod a ludas.

3. Ha már nyomtad a gombot többször is, mindig a legutolsóval próbáld meg az aktiválást, különben ez lesz a vége.


Az üzenet alapján ezt a kártyát már csak úgy fogják elfogadni, ha kapcsolatba lépsz velük és leírod a problémádat.

2017. dec. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!