Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Panel aljába miniatűr kis...

Panel aljába miniatűr kis """kávézó""" van. De ilyen röhej méretű. Meg egyéb hasonló boltokat látok és nem értem miből élnek meg? Ennyit nem hozhatnak ilyen eldugott, kis forgalmú helyek, de mégis hoznia kell másképp bezárna. Ötlet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint nyilván megélnek és nem a szél hordja össze a bevételt. Sok mindentől függ, hogy ki tudja-e nyereségesen hozni, pl. ha a sajátja a kis üzlet vagy bérli, vannak-e a közelben iskolák, munkahelyek, ahonnan lehet vendégköre, honnan szerzi be az áruját, miket árul egyáltalán... Ilyenek. Nyilván nem lesz milliomos egy zsebkendőnyi kávézótól, de ha már működik pl. évek óta, akkor veszteséges nem lehet.
2017. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát persze nyilván ezt mondom én is, de mégse kerek a dolog. Ha az övé a hely és alig van emiatt kiadása, akkor is hát legalább 100 ezer havi haszont kellene hoznia, hogy egyáltalán megéljen. Végülis az csak napi ~3 ezer profit 200 ft árulja a valójában kevesebb mint 20 ft ból előállítható kvt, akkor 17-18 csésze kv. Végül is.. az max 18 ember naponta, 8 órás munka idővel óránként bő 2 ember. Hááát...mondjuk így lehet.
2017. dec. 12. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a fel panel ott fog talalkozni reggelente iskol vagy melotarsaval, vagy marcsi neni a 6.rol tud uj pletykat.. Ha egy baratsagos, helyet ki tud hozni az elado akkor siman, sot..
2017. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát akár, de mondjuk ez egy nevetségesen kicsi hely, ilyen folyosó méret széltébe van 1 ülőhely. De végülis nem lehetetlen a fentiek alapján végig gondolva.
2017. dec. 12. 23:56
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs így nagyon konkurencia sem a környéken, napi 3000 forint bevétel az semmi, egész biztos a többszöröse megvan. A péksütiket el tudják vinni, amíg jó idő van, a bolt elé ki tud mondjuk 2 asztalt székkel rámolni, kávét is sokat elvitelre kérik. Ilyen szofisztikáltabb gyorsbüfé jelleg az bőven jó.
2017. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak egy pénzmosoda.
2017. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

A haverom egy ilyen helyen dolgozik a 13. kerületben. Elég sokan csak beugornak venni egy üveg üdìtőt és egy csokit. Nem ülnek le.

Az is elképzelhető hogy akkor van forgalom mikor Te nem látod.

2017. dec. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Én meg azt nem értem, miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?!


Egyébként simán meg lehet élni belőle, és honnan tudod, hogy "csak" bérli? Az is lehet, hogy megvásárolta és akkor máris nincs a havi 120 kiadása.

2017. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8 Hát kövezz meg, de engem érdekelnek a dologok a világba, ezért ez is és sose értettem ezeket. A bérletet azt túl tárgyaltuk már. De végülis a kávézók érthetőek, mert a kávén hihetetlen nagy az árrés, de nem csak kávézóról van szó. Ilyen random kis üzletekről. Kis könyves bolt a város szélén. Volt egy cipész is a környéken, de az bezárt. Ott is végig gondoltam, hát vagy 10-20 embernek kéne ott havi szinten valami drága lakcipőt javíttatni h megérje legalább. Ilyen külvárosi paneles környéken ez elég valószínűtlen. Hát mondjuk be is zárt, de persze lehet más miatt.


Szóval ez egy érdekes kérdés és kíváncsi vagyok na. Legjobban az tudja megválaszolni, akinek hasonló kis boltja van vagy ismer ilyet. Én meg nem ismerek ilyet, azért kérdem itt.

2017. dec. 13. 10:59
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 Igen ez lehet. Komolyan egyszer kiülök arra fele és megfigyelem, bár ennyi szabad időm sose lesz, meg ennyire égetően nem izgat, de igazad lehet.
2017. dec. 13. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!