Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az az ügyvezető (vezető...

Mi az az ügyvezető (vezető tiszségvezető)?

Figyelt kérdés
Párom fiókjában találtam iratokat, valami korlatolt nagykereskedelemi kft papírjait, amin az szerepel, hogy ő az ügyvezető. Ez mit jelent, erről én nem tudok semmi. Akkor ő ott mit csinálhat?
2017. dec. 13. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vagy valami vásárolt diplomával csinál valamit (ismerek ilyet) és f.sik a rosszakaróktól / törvénytelent csinál vagy szimplán ügyvezető, de ez meg miért lenne titok?


Amúgy férjem is vezető és náluk meg úgy van, hogy van egy ügyvezető, aki ELVILEG a többi vezetőt fogná össze, de gyakorlatilag kb. semmit nem csinál, aláírási joga meg NINCS. Az minden részleg vezetőjének van a saját területén belül. Szóval cégenként változik, hogy mit takar.

2017. dec. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bár kamu lenne, én örülnék a legjobban.

Ezt a papírt az alsógatyás fiókjában találtam, ahová nem kutakodni járok, hanem a szárítóról levett gatyáit teszem el. Ezt sejthette volna, hogy nem lesz jó rejtekhely, de mindegy is.

Tiszta ruhákban megy el, de munkásruhát hoz haza mosni, és a kezén is látszik, hogy feltörte a lapát, beleivódott a piszok, szóval fizikai munkát végez az tuti! Mellette más sem kizárt, mivel most is 3 órakor keltett, hogy rohan, be kell mennie a munkahelyre. Éjjel 3-kor!!!! Beszélni se tudtam vele. A gyanús munkahelyi időbeosztáson kívül, az is feltűnt már, hogy túl jól keres (segédmunkáshoz képest). Ezt mikor mondom neki, csak annyit válaszol, örüljek neki, mindent meg akar adni nekünk meg hogy én a pénzzel ne foglalkozzak.

Valóban gond van a bizalommal, mert nem értem miért titkol valamit?

A neten is rákerestem a cégre, fönt van, de a páromon kívül más nevet nem találtam.

2017. dec. 14. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!