Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza szeretném küldeni a...

Vissza szeretném küldeni a rendelt terméket ami a birtokomban van, de nem küldenek érte futárt hanem azt írták nekem kell megoldani a visszajuttatást, ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Már nálam van a termék de vissza szeretném küldeni,ezzel kapcsolatban már írtam az eladónak és válaszolt is,hogy lehetséges viszont a visszajuttatást nekem kell megoldani.Olyanról már hallottam,hogy kiküldenek érte egy futárt de ebben az esetben nekem kell bemenni a postára és kérni egy nagyobb autót ami elviszi vagy felhívni egy futárszolgálatot aki vállalná a visszaszállítást? (tűzhelyről van szó és Mall áruház)

2017. dec. 14. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az esetben neked kell (valószínűleg listaáron) futárszolgálattal visszaszállíttatni az adott terméket a boltba. Bármelyikkel megteheted.
2017. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is a vásárlástól való elállásnál a vevőt terheli a visszaküldés költsége - tehát, ha az áruház azt írta, hogy ők nem küldenek futárt, akkor Neked kell állni a futár költségét, ami egy tűzhely esetében bizony nem les olcsó, mivel egy tűzhely baromi nehéz és azt csak nagycsomag szállító cég vállalja.


Én csak ezt a céget ismerem - lehet, van másik is:

[link]

2017. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!