Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy viszonylag...

Rendeltem egy viszonylag drágább terméket és UPS futár hozza, lehet ezzel bármit kezdeni, vagy így jártam…?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt kaptam egy értesítést hogy elrontottak valamit rossz helyre küldtek és miután felhívtam az ügyfélszolgálatot hosszas várakozás után megtudtam hogy a mai nap folyamán biztosan nem ér ide. A terméket már csütörtökön megrendeltem és nyilván egyből kifizettem, azonnal jelezte,hogy 18-ára van itt ezért ki is vettem egy szabadnapot mivel fontos karácsonyi ajándék lesz hétvégéig azonban már nem fogok tudni kivenni egy napot sem hétvégén viszont a UPS nem dolgozik (kilenctől hétig hétköznap nem vagyok itthon.)

Az ügyfélszolgálatos hölgy nem is nagyon törődött a problémámmal és érezhetően nem nagyon érdekelte, sajnálom hogy ez a tapasztalatom ezzel a futárszolgálattal, mivel főként jókat hallottam róla,egy esetet kivéve



2017. dec. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Módosítsd a címet, és kérdd a munkahelyedre.

vagy kérd meg a szomszédot, hogy vegye át.

2017. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte a legtöbb ilyen, hogy hétvégén nem szállít.

Szerintem is kérd a munkahelyed címére.

Vagy kérj meg egy szomszédot, hogy vegye át. Ha ki is van fizetve előre, akkor ez könnyen megoldható.

Múltkor én is így jártam. Nem voltam otthon, hívott a futár, hogy odaadja a szomszédnak.

Egyébként ha csütörtökön rendelted, akkor még nagyon időben vannak, mivel ilyenkor karácsony előtt, már hosszabb a szállítási idő sok esetben.

2017. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szomszéddal sajnos nem vagyok olyan viszonyban, munkahely = jarkalok le föl adott helyekre,megbeszeles alapjan aznap.

Pontt ezek miatt orultem az expressz szallitasnak. De ilyen erovel nem teljesitettek azt, amiben meg kett allapodva. Nem akarok egy kotekedos s*&gfej lenni,mert mindenki hibazhat,de erzem, hogy ok kb lesz**jakak(mint egy milliardos vallalat), mig ez nekem nagyon fontos. Ezert is lett expressz kerve, ezert lett szabadsag kiveve.... ilyenkor semmi visszaterites nincs?!? Ezt en nem is ertem komolyan...

2017. dec. 18. 13:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak meg kett az is adva, hogy konkretan 18an van itt. Nem adtak meg tobb napos hataridot, mai nap itt van expresszel es kesz. De megse
2017. dec. 18. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha konkrét napra rendelted, és ez is van a visszaigazolásban, és még fizettél is az extra gyorsaságért, és nem teljesítették. akkor természetesen jár visszatérítés.

Írj az ügyfélszolgálatnak.

2017. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:
Végül megjött a motyó?
2018. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg,igen
2018. febr. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!