Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy fogom ezt visszafizetni?

Hogy fogom ezt visszafizetni?

Figyelt kérdés
Most csinaltam magamnak egy tobb mint 600ezres tartozas.Amire persze jonnek a kamatok.Egy tartozast egy masik hitel felvetelevel fizettem ki.Nyugtassatok meg, hogy mas is esett mar ilyen kilatastalan helyzetbe.Tudom, hogy ha halalra is dolgozom magam, sem tudom visszafizetni.Merhetetlenul szomoru vok.
2017. dec. 20. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem másfél millió forint tartozásom volt. Egyik hozta a másikat, és persze a késedelmei kamatok is rámentek. Amikor a tartozásom egy behajtócéghez került, akkor döntöttem úgy, hogy elég. Szerződést kötöttem a behajtó céggel, és havi részletekben visszafizettem. Ha azt mondom, hogy kemény volt, akkor nem mondtam sokat. Iszonyú kemény évek voltak. Rengeteg lemondás, és elkeseredés volt mire visszafizettem mindent az utolsó fillérig. Évekig szó szerint túlóráztam, nem vettem magamnak szinte semmit. Ha kellett ruha, akkor a legolcsóbb. Szinte mindenből a legolcsóbb. Kajában is spóroltam. Se szórakozás, se nyaralás semmi. Emlékszem amikor megjött a levél, hogy minden tartozást kifizettem, sírva fakadtam az örömtől. Akkor elmentem és vettem 1 gombóc fagyit, mert ezt sem vettem amíg tartozást fizettem. Na azóta nem vagyok hajlandó hitelt felvenni, mert iszonyú volt visszafizetni.

Szóval semmi sem lehetetlen, de minél hamarabb elkezded visszafizetni annál hamarabb letelik. Meg kell húznod a nadrágszíjat, de a végén mindent lerendezel, és ez jó érzés a végén.

2017. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád visszafizetni? Ha behajtónál, végrehajtónál van a tartozásod, akkor is egyezkedhetsz részletfizetésről. Amíg a részleteket rendesen fizeted, szünetel a végrehajtás és nem növekszik a késedelmi kamat sem.
2017. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt simán vissza lehet fizetni.

Annak lehet joggal gyomoridege, aki 20-30 millákat vesz fel.

2017. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy master card - on van a hitel, es ha csak a havi minimalt fizetem, akkor az csak egyre jobban nol.Egyedul allo anyakent,dolgozni sem tudok menni barmikor ha senki sem tud a gyerekemre vigyazni.A szamlakat is alig birom fizetni.Es akkor meg ez is itt a nyakamban.Szornyu.A legrosszabb pedig az, hogy nem is az en hibam a tartozas, hanem az exeme. Megmondta, hogy o nem fizeti, nekem meg nincs valasztasom. 😭
2017. dec. 21. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyedül álló anyaként volt 750 ezer ft tartozásom, nem volt senki, aki vigyázott volna a gyerekemre - így gyerekkel együtt szórólapoztam, stb (gyerek a babakocsiban). És úgy, ahogy az első írta, sokat dolgozva, fogamat összeszorítva, de visszafizettem apránként. Gyereknek hónap elején mindent megvettem - én meg szűkölködtem, de visszafizettem (a gyerek apja lelépett).
2017. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Jó magam is egyedülálló anya voltam. Nekem a csúnya válóperem után jött a nyakamba a behajtócég. Minden megoldható.. Bevallom az elején amikor még csak 700-800 ezer forint volt a tartozás, én is csak sírtam, hogy magam vagyok és az 5 éves fiam, és még a villanyszámlát sem tudom fizetni. Nincs senki aki segítsen. Na addig sírtam míg másfél milliós lett a tartozásom.

Ne kövesd el az én hibámat. Keres megoldást, mert mindig van megoldás.

2017. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ne kövesd el az én hibámat. Keres megoldást, mert mindig van megoldás."


ÁMEN ! :-) (5-ös vagyok)

2017. dec. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Ha masnak sikerult talan nekem is fog!!!
2017. dec. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!