Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendelek valamit a neten...

Ha rendelek valamit a neten és nem a bejelentett lakcímemen lakom, oda rendelem a cuccot, meg fogom kapni?

Figyelt kérdés
Skóciából rendeltem egy lemezt, amit lassan 2 hete jeleztek, hogy feladtak. Előtte nem sokkal csináltattam bankkártyát, pont ilyen célokra, hogy végre én rendelhessem magamnak, amiket szeretnék, ne a barátnőmön keresztül intézzem ezeket. Pestre költöztem fél éve, de a bejelentett lakcímem Kaposváron van. Ha paypalan kitöltöm az adatokat ezzel a pesti címemmel, meg fogom kapni a csomagot? A fizetés megtörtént sikeresen a kártyán keresztül, de a lemez csak nem akar megérkezni és kezdek aggódni...

2017. júl. 31. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a paypal accountot kitölthetem a jelenlegi címemmel? Mert amikor csináltattam, az a kaposvári címemre készült, oda is küldték ki, nem választhattam. Akkor ez nem befolyásol semmit? Nem lesz gubanc belőle ha mást adok meg?
2017. júl. 31. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
E-bay esetén szigorúan az E-bay profilban megadott cím a mérvadó, azt nem írja fölül a PayPal-on eltérő cím, sőt nem is hívja rá föl a figyelmet, hogy eltérő.
2017. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!