Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetek bejelentve, ha nem...

Lehetek bejelentve, ha nem írtam alá semmilyen szerződést?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdtem az új munkahelyemen, ahol csak az adataimat kérték el, és a munkaközvetítő mondta utána, hogy be vagyok jelentve. Ez lehetséges? Eddig egyszer kaptam fizetést, akkor csak simán elutalták, semmilyen bérpapírt nem kaptam. Honnan tudom meg, hogy hova vagyok bejelentve?

2017. dec. 21. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy teljesen legálisan foglalkoztatnak, csak a papírmunkával vannak kissé elmaradva. Feketén amúgy sem nagyon szoktak utalgatni (az abszolút nyomonkövethető), olyankor inkább készpénzben adják oda a fizetést.

Egyébként ha van ügyfélkapud, ott utána tudsz nézni, melyik cégnél vagy éppen bejelentve.

2017. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. dec. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!