Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem fizetek a GLS futárnak...

Ha nem fizetek a GLS futárnak akkor mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy csomag amit már megbántam hogy megrendeltem és nem szeretném átvenni. Mit tud tenni, ha nem vagyok hajlandó fizetni érte?

2017. dec. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszaviszi.
2017. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Legyél korrekt, írj neki k, hogy ne szállítsák ki.
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Vagy legyél még korrektebb, vedd át és utána küldd vissza a feladónak, ahogy elvileg kell.
2017. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha átvenném ki kéne fizetnem, logikus :"DDD A többieknek köszönöm !
2017. dec. 26. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Valahogy sejtettem, hogy a korrekt megoldás nem fog érdekelni... Pont emiatt nem küld sok webshop utánvéttel semmit, mert bukja a dupla szállítási költséget a te kapkodásod miatt. Ha átveszed a csomagot, van 14 napod indoklás nélkül visszaküldeni és visszakapod a teljes árat, látod ez lenne a normális eljárás. Persze technikailag a futár nem tud mit kezdeni veled, ha nem akarsz fizetni, nem veszed át és kész.
2017. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog csinálni a futár, csak visszaviszi. Az eladó meg miattad jól megszívja, mert bukja a feladási költséget, akit senki nem fog neki megtéríteni. Meg a becsületrs vevők is megszívják, mert az eladó többet az életbe nem fog utánvéttel küldeni senkinek semmit a rossz tapasztalata miatt. Máskor meg javaslom gondold meg még egyszer mielőtt valahonnan utánvéttel kérsz valamit, mert ezzel más emberek pénzével, és idejével játszol...
2018. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*amit, becsületes
2018. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!