Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem csak hamis álitásokat feltételeznek a Bineáris Opcióról és tudja is csinálni?

Figyelt kérdés
Mert csak olyan kommenteket kapok az ilyen kérdésekre hogy PL:Gyere vissza ha legatyásodtál meg ilyenek. De tudom hogy ezt meg lehet tanulni meg oktásra is lehet menni az Androhoz csak viszont elég dárága és nekem arra nincs pénzem. Szóval ha ki segitenétek oktató anyaggal vagy valamivel annak nagyon megköszönném. Mert egy ideje foglalkozok már ezzel de igy csak az interneten kóvályágok össze vissza és nem tudok miből tanulni, igy is sok dolgot a Forex Kereskedésben tanulmányoztam és az opciózásnál próbáltam játszani az idővel és volt ugy hogy nyertem is élesben és azt rögvest ki utaltam vissza és fizetett az Iq Option bróker ugy hogy senki ne mondja nekem hogy kamu mert tudom hogy ez igaz. Nem hiába vannak rá oktatások meg Bróker cégek meg amugy is tök lögikátlan lenne az egész. Csak kellene egy kis segitség hogy tudjak miből tanulni egy kicsit valamilyen szinten tisztába vagyok az olyan dolgokkal hogy Teknikai elemzés, Fundamentális, Indikátorok, alakzatok meg ilyenek. Csak segiteni hogy tudjak fejlődni? Ez itt a nagy lehetőség a függetlenséghez csak sajnos ahoz valamiből tanulni is kéne.

2017. dec. 18. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Megértem a fejlődési vágyadat, de amiben fejlődni akarsz, az szélhámosság. Keress valami tisztességes elfoglaltságot.
2017. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Elsőhöz: amihez nem értesz, ahhoz minek írsz? :D

Kérdezőhöz: igen, meg lehet tanulni. Írj ha érdekel.

2017. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

mindjárt gondoltuk, hogy lesz valaki, aki jön, és meg tudja tanítani a kérdezőt a fortélyokra...XD gondolom már milliárdos vagy ebből, azért vagy ilyen jófej, hogy ingyen osztod az észt :D


de végülis a kérdésből az látszik, hogy annyira naív a kérdező, ha az ilyenek lehúzzák. talán azért kapsz ilyen kommenteket, mert az emberek 99%-a tudja, hogy hülyeség...

2017. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Na ne beszélj nagyokos :) Ennyi erővel én is mondhatom, hogy jön egy ilyen agyoniskolázott okostóni, vagy inkább több, és megmondja, hogy ez mennyire nem működik, mert blfsz volt hozzá, hogy megtanulja, és 10 perc alatt elverte az összes pénzét binaris kereskedésen.


Mivel a kérdező hozzáértőket kérdezett, te és hozzád hasonlók hozzászólása marhára nem releváns, mert Te a 90% vesztesek közé tartozol, akik nem tanulták meg, hogyan kell kereskedni. Szóval inkább törökülés és csönd. Am 90% a nyerési arányom, köszi, hogy kérdezed.


Am nem értem, a segítségemmel, miért is húznám le őt? :D Szerintem gondolkodj ha tudsz, mielőtt leírnál ekkora baromságot :D

2017. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

hát persze. ezen az anonim oldalon mindenki 4-500ezreket keres, mert programozó vagy felsővezető vagy esetleg ilyen hülyeségekből kőgazdag lett...


egyet nem fogok soha megérteni.

az igazán sikeres üzletemberek miért nem csinálják így?

ismerek ilyet elég sokat, mégsem környékezik meg még a szűkebb baráti körüket sem olyan dolgokkal, hogy "te figyelj, nem akarsz olyan sikeres és gazdag lenni mint én? mert minden ismerősömnek most el akarom mondani, hogy mi a titkom..."


vagy ha tanulásról van szó. miért nincsenek mondjuk jól idegennyelvet beszélő emberek, akik azt mondják, hülye lennék pénzt kérni azért, hogy valakit megtanítsak faszán angolul beszélni. jófej vagyok, ingyen elvállalom...:D

2017. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

kérdező is inkább elmenne, és tanulna, és akkor lehet magától megértené, hogy működnek ezek a dolgok.


de nem, naívan azt hiszi, hogy majd gyakorikérdéseken jön egy szakértő, aki ingyen megtanítja mindenre 10 perc alatt :D

2017. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

4-es voltam.

Miért nem tanítják a gazdagok a baráti körüket? :D

Megmondom miért, és ez pszichológia. Az ember egy üzleti tanácsban, vagy mondjuk úgy, hogy a pénz terén, a barátaira és a család tagjaira hallgat a legkevésbé. Nem véletlen, hogy az embereket behúzzák mindenféle baromságba, mert előbb hisznek egy ismeretlen embernek.


Másrészről pedig: Majd biztos elmondja, mivel gazdagodott meg. Küzdj meg a gazdagságért, ha annyira kell.


Ingyen angol tanulás. Te most vagy troll vagy, vagy nagyon sötét. Persze, mert a ételt is ingyen adják, nem? Kár, hogy az észt sem adják ingyen, pár embernek kellene belőle jó nagy adaggal.


Illetve, azt sem mondtam, hogy 10 perc alatt megtanulhatja. Ez max a te fejedben van, hogy mindent rögtön megkapni, ezért is buktad/buknád el a pénzed kereskedésen is.

2017. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
pontosan ezt mondom. az emberek alapvetően is önzőek, pláne ha valami olyan dolgot tudnak, amit más kevésbé. akkor neked miért érné meg tök ingyen beavatnod a kérdezőt és segíteni neki minden hátsó szándék nélkül?
2017. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mivel hátrányom nem származik belőle. Pusztán jóindulat, persze a magadfajta ezt nem érti. Akkor lenne konkurencia számomra, ha beavatnék több 100ezer embert és mindegyik ugyan olyan sikeresen kereskedne. Akkor valószínűleg bezárnának a legtöbb bróker cégek. Csak ugye, 90%-uk veszít, és ez általában nem stratégia miatt, hanem mert nem tudják az érzelmeiket kontrollálni. kb 8ezer ember van aki ugyan ezt a stratégiát követi mint én (akikről tudok), mégis 90%-uk ott is veszít így is, mert nem türelmesek.
2017. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, még mindig nem értem, hátsó szándék alatt mit értesz? Mármint, milyen anyagi jövedelmem lenne nekem abból, hogy neki v másnak segítek?
2017. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!