Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki röviden és tömören...

Valaki röviden és tömören összefoglalná nekem a befektetések lényegét?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi is ennek a folyamata. Pl: Libertex alkalmazás erről szól

Ha adok pénzt valamibe (mibe is?) akkor nekem miért lesz több pénzem csakmert mondjuk a dollár erősebb lesz?

Segítségeket előre is köszönöm



2017. dec. 26. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, mi az a Libertex. Befektetni nagyon sok mindenbe lehet, állampapírba, cégbe, ingatlanba, devizába... Pontosabb válaszhoz pontosabb kérdés kellene.
2017. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem fogod fel ezeket akkor felesleges bármit is leírni neked:


[link]


[link]

2017. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zoli780806 ***** válasza:
82%

Ez nem "befektetés" hanem Forex kereskedés.


Inkább ne csináld.

2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Több éves egyetemi pénzügyi képzések valók arra, hogy a pénzügyi piacokat és folyamatokat valamennyire megértsék az emberek, vagy a kőkemény otthoni kutatás és tanulás, mert az interneten fellelhető felfoghatatlan mennyiségű anyagnak köszönhetően így is megoldható (amiből természetesen egy laikus úgysem tudja kiszelektálni, hogy mi a hasznos a számára, vagy abba is évek telnek, mire rájön).

De te azt várod, hogy valaki foglalja össze neked 2-3 mondatban röviden, aztán gondolod majd keresel 1 milliót havonta azzal, hogy valami random n+1-edik forex programot nyomogatsz naponta 1-2 órát, aminek a reklámját épp előbb nyomta a képedbe valami honlap csomó kamuszöveggel... tipikus pancser, ilyenekből élnek a tapasztaltabb emberek. :D

2017. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyne bátya letöltöd kiválasztasz valamit random lent van veszel fent van eladsz ennyi

(remélem egyszer én is olyan szinten leszek, hogy millió dolláros szinten tudom lehúzni az ilyen naiv pancsereket)

2017. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Befektetés az amikor a jelenben lemondasz a pénzed egy részéről, azért,hogy a jövőben több legyen. A dolog titka, hogy miként lesz belőle több. Te kérdezted mi a befektetés:D
2017. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Például ha valaki 600 dolláros árfolyamon vett 1 Bitcoint 2017 év elején az december közepén 20 000 dolláros árfolyamon adhatta el. A 600 dolláros befektetéséből lett 20 000 dollárja ami még adózás után is szép összeg (33x haszon nem rossz).

Aki most a korrekció (esés) után ismét vesz 10 000 dolláros árfolyamon 1 bitcoint (vagy inkább többet amennyi pénze van) és majd 2018 év végén eladja az újra elkönyvelhet majd 5 vagy 10-szeres hasznot. De az se kizárt hogy a 2017-es rally megismétlődik és ismét lehetséges 30% körüli haszon is.

Nyilvánvalón van kockázat de melyik befektetésben nincs? (pl az ingatlanbizniszben is van kockázat és nem is kicsi csak ezt nem látják be vagy nem is akarják belátni akik benne vannak és még keveset is hoz)

2018. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki éppen nem töri fel a bitcoin pénztárcát, amit használsz.
2018. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell saját tárcában tárolni (a tőzsdéről saját tárcába utalni - a kriptopénzek amúgyis csak hosszútávon nyereséges befektetések). Azokat a tárcákat törik fel amik a kriptopénz tőzsdéken vannak.
2018. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na megjöttek a New York Stock Exchange tőzsdecápái. Úgy leszóljátok szerencsétlent, mintha ti magatok lennétek a környék legmenőbb befektetési szakemberei. Ha nem tudtok/akartok neki segíteni, legalább ne rúgnátok bele!
2020. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!