Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem fizetek a futárnak,...

Ha nem fizetek a futárnak, később lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Az emagtól rendeltem, de meggondoltam maga. Természetesen a rendelést nem lehetett törölni, mert ugyan minek azt? Írtam nekik emailt is, nem reagáltak. Holnap hozzák a csomagot, ha nem fizetek akkor mi lesz?
2017. dec. 27. 22:01
 1/5 anonim válasza:
24%
Jó esetben elkérik a vissza út fuvar árát.
2017. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hívni is, és ahogy látom ünnepek között is van ügyfélszolgálat. De ha nem akarod, és emailre nem reagálnak addig, akkor megmondod a futárnak, hogy már lemondtad, de nem kaptál semmi visszajelzést. Ennyi.

Ha nem mondanád le előre, csak mondod, hogy mégse kell, akkor se lenne semmi baj, nem fognak veled kifizettetni semmilyen visszautat, csak csúnyán fog rád nézni a futár, és ha ezt párszor eljátszod, akkor lehet, hogy többet nem fognak neked vinni semmit.

2017. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emag? Akkor ne izgulj, jó, ha a futár 2018-ban jön...
2017. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na mi történt? :)
2017. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam a futárnak, hogy már lemondtam és visszavitte. Nem kellett fizetnem. Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!