Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem pár napja...

Ebayen rendeltem pár napja több dolgot és Paypallal fizettem bankkártyán keresztül. Mi történhetett? Többi lent

Figyelt kérdés
A pénzt a rendeléskor egyből levonta a számlámról, a számlatörténetben is megjelentek. A rendelt dolgok közül kettőt végül töröltem, amit refundolt is az eladó. Ma viszont újra megnéztem a számlám, de a számlatörténetből minden rendeléssel kapcsolatos bejegyzés eltűnt. Többszöri frissítés után sem tudtam előkeresni. Mi történt? Miért nem látszik a számlatörténetben a rendelésem?

2017. dec. 31. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi rendellenesség.

A refund nem azonnal fog megjelenni a bankszámlán, hanem 2-3 munkanap után. Pont annyi a könyvelési ideje, mint annak, amikor kifizetted az árut. A hosszú hétvége miatt az egész folyamat függőben van, legközelebb kedd reggel számíthatsz mozgásra, bár ha a hétvégén kaptad a refundot, akkor inkább szerdára várhatod az összeg megjelenését a bankszámládon.

2017. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Pont annyi a könyvelési ideje, mint annak, amikor kifizetted az árut"


Ezt talán nem fejtettem ki eléggé. Szóval úgy értettem, hogy amikor vásároltál, akkor zárolásra került egy összeg, ami azonnal látszott, de pár nap múlva eltűnt. Ez rendben van. A refund ennek pont az ellentéte. AZ nem egyből látszik, mert ennek a folyamatnak a fordítottja.

2017. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a 2 törölt áru refundolt összegét várnám a számlán (mert tudom, hogy az több napig is eltarthat, míg visszautalják), hanem attól ijedtem meg, hogy a más eladóktól rendelt dolgok vásárlása/kifizetése sem látszik a számlatörténetben, pedig egy pár napja pedig még ott volt minden, viszont a pénz le lett vonva.
2017. dec. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!