Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen rendeltem csomago...

Aliexpressen rendeltem csomagot, viszont a szállítási címnél a megye sehol sem szerepel, a város azonban 2x is. Hibásan adtam meg az adatokat? Megtalálja így még a postás a címet?

Figyelt kérdés

valahogy így néz ki:

Zöld utca 67,

Szeged,Szeged,6750

Hungary


2018. jan. 4. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezemre esik komolyan venni a kérdést.


Szerinted a postán nem tudják, melyik település hol van? Irányítószám minek van?

2018. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem szükséges a megyét megadni címzéshez.
2018. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2018. jan. 4. 09:18
 4/8 A kérdező kommentje:
a "célországba elküldve"-"despatch from sorting center" üzenet után várjak még további üzeneteket vagy random érkezik meg? 2017.12.18 óta csak ezt látom.
2018. jan. 4. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bammeg te tényleg ennyire zöld vagy? ilyen kérdést.... hány levélen láttál eddig, amire megyét írtak? a kérdés költői...
2018. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

most közlöm minden idiótával, hogy ha ebayről, aliról vagy ilyen külföldi oldalról rendelsz, MINDIG meg kell adni a megyét. anélkül nem lehet továbblépni a címzésnél.

de nyugi, az irányítószám, utca, házszám számít a magyar postának

2018. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma de teljesen mindegy, mit írsz a mégse rubrikába.
2018. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 09:47


Baromi érdekes, nálam így szerepelek e-bayen:


Norbert *****

Münchener str. ***

Feld***** 83***

Germany


Ebben hol a tartomány, vagy megye? Regisztrációkor nem írtam a Bundesland-hoz semmit, akkor az hogy lehet?


de hozzáadtam a Pest megyei otthoni címem, érdekes ott is kihagyhattam a megyét...:


cvgvchbb

ghgfhfhgfh 7

Dunakeszi 2120

Hungary

+36 20200000000


csak hogy még mielőtt idiótázol...

2018. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!