Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rózsaszíncsekkel feladnak...

Ha rózsaszíncsekkel feladnak nekem pénzt, és a postás hozná ki nekem, de nem vagyok itthon, akkor bedobja postaláda, vagy majd el kell menjek a postára?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit dob be a postaládába? A pénzt? :D

Nem dobja be, mivel az átvételt alá kell írni.


Egy értesítőt fog bedobni arról, hogy pénz érkezett (utalvány), amit az illetékes postán (ez rá van írva, melyik) tudsz átvenni személyi igazolvánnyal. személyi nélkül nem adják ki.

2017. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaaaj, hát b*szki, teljesen logikus amúgy, sok nekem ez így este, kösziszépen. :D Én már közbe másra is gondoltam, és boríték is volt a fejembe XD
2017. okt. 23. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
...és nagyobb városban általában aznap nem foglalkoznak veled, mert későn érnek be a kézbesítők. Meg lehet próbálni, de ha nem kenyérre kell, akkor inkább javasolt másnap bemenni, biztosabb a siker.
2017. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz-kösz. :DDDD
2017. okt. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!