Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy kontrollert ami...

Rendeltem egy kontrollert ami eredetinek volt meghirdetve de hamisítvány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalról rendeltem egy "eredeti" Ps3 kontrollert, mivel az én régi kontrollerem tönkrement. Nem ez volt az első oldal amit felkerestem, több oldalon is körülnéztem, de mivel a ps3 nem egy mai konzol, nem találtam sehol sem hozzá kontrollert még használtat sem. Korábban már rendeltem erről az oldalról játékot, ami normálisan meg is érkezett és semmi probléma sem volt vele, ezért gondoltam hogy nyugodtan rendelhetek innét. Na meg úgy gondoltam hogy 11.000 forintért nem egy hamisítványt fognak küldeni. Alapból első fogásra is már érdekesnek érződött, de olvastam olyanokat hogy az újabb kontrollerek kissé különböznek a régiektől, de ekkor döntöttem úgy hogy letesztelem és kiderült hogy nincs benne a sixaxis mozgás vezérlős dolog ami minden egyes eredeti ps3 kontrollerben benne van. Ez nem is lenne még akkora baj, de ahogy említettem 11.000 forintba került és néhány játék pedig használja ezt a funkciót, tehát azokkal nem tudok játszani. 1 év garanciát kaptam rá, és így még nem jártam, szóval van értelme felhívni/emailt írni nekik? Kicserélni nem akarom, mert ugyan ilyen nem kell és nem tudom hogy visszaadnák-e a pénzt. A válaszokat előre is köszönöm.
2018. jan. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
írj nekik, vagy hívd fel. vedd fel velük a kapcsolatot és kérd vissza a pénzt
2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom köszi a segítséget!
2018. jan. 4. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted? Webshop? 14 napod van elállni a vàsárlástól
2018. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
el nem tudom kepzelni, hogy nem talaltal ilyet kb 3 perc alatt a googleba beirva talaltam vagy 20-at. (csak az ebayt nem is emlitve)
2018. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!