Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erzsébet utalvány plusz -...

Erzsébet utalvány plusz - egyik zsebből a másikba átkérni az összeget?

Figyelt kérdés

A kultúra zsebbe kértem anno a pénzt mert azt hittem, hogy könyvesboltokban le tudom vásárolni. Erre ma kiderült, hogy már a Líra boltokban sem fogadják el a kultúra zsebet. A Libriben pedig az ajándék zsebet fogadják el... Remekül ki van találva.

A kultúra zsebben lévő pénzt át tudom vezetni valahogy másik zsebbe?


2018. jan. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kultúra zsebbe adott juttatás adómentes, a többibe nem.
2018. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet átkérni.

De érdekes, mert én is pont ma nézelődtem az elfogadóhelykeresőben, és aszerint elfogadják a kultúra zsebet, a Líra holnapja szerint viszont nem...

Mennyi pénzed van rajta?

2018. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

7 ezer. Anno a humánügyesünk azt mondta, le lehet vásárolni a Libriben. Aztán a Libriben kiderült, hogy nem fogadják el. Később elfogadták, de az ajándék zsebet.

Ma elmentem a Lírába, hogy levásárolom. Ott azt mondták, hogy december 31-ig fogadták el a kultúra zsebet, január 1-től már nem fogadják el, szintén csak az ajándék és az iskola zsebet.

Az elfogadóhely kereső nincs kijavítva még...

Azért ez mocsokság.

Mi a fenének ennyi zseb? Akkor legyen egy élelmiszer meg egy szórakozás zseb és kész. És akkor mindenki eldönti, hogy melyikre kér és mennyit.

Ez is meg lett bonyolítva tök feleslegesen, és csak a szrakodás megy vele,

Az meg egy vicc, hogy a kultúra zsebből nem vásárolhatsz könyvet.

Ez az egész annyira magyar..

2018. jan. 6. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
7 ezer szerencsére még nem annyira vészes, színházjegyre például még jó lehet.
2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Színházba pont nincs kivel mennem :/ sok helyre elmegyek egyedül, de oda nem.

Az valóban nem sok, de dühítő, hogy ha az elején normális tájékoztatást kapunk a lehetőségekről, akkor nincs ez az egész. Sajna még az se tudta jól a dolgokat, aki intézte az elején.

De az is dühítő, hogy 1 hete még vehettem volna a Lírában könyvet a pénzen, most meg ezt is megváltoztatták, a jó ég tudja miért.

2018. jan. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!