Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg egy csomag Hong Kongból ha DHL-lel jön? Ma küldték az értesítőt hogy már náluk van.

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon van akkor maximum 1-2 nap. De szerintem csak fel van tüntetve az értesítőn pár adta a csomagról, és ugye száma biztosan van. De ha az érdekel hogy mikorra érhet oda hozzátok már azért hogy legyen otthon valaki aki átvegye akkor hívjátok fel a DHL-t és kérdezzetek erre rá.

de ha jól tudom LEHET hogy majd ők hívnak fel hogy mi a helyzet, mert nekem ismerős Németből küldött nekem egy csomagot DHL-el és akkor a futár felhívott azon a napon amikor hozta, kérdezte hogy kb mikorra érjen ide hogy tutira áttudja venni valaki.

2018. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen emiatt lenne fontos, akkor lehet, hogy minket is hívnak majd. Az a furcsa hogy november végén rendeltünk és csak tegnap vették át, bár biztos a Karásony miatt. De most néztem, hogy tudjuk nézni hogy merre jár és már Európában van. :)
2018. jan. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!