Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az, amit a bitcoinnal vagy...

Koplárovics Béci kérdése:

Mi az, amit a bitcoinnal vagy egyéb kriptovalutával meg tudok tenni, amit pénzzel nem?

Figyelt kérdés

Milyen lehetőségeim vannak, miben több, miben jobb, mint a pénz?

Amire nincs szükségem a pénzem elköltésekor: névtelenség, átláthatalanság, visszakövethetetlenség.



2018. jan. 10. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hagy ha pl. nem lenne többé ember.


Na? Én is ki tudok találni ilyeneket.

2018. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Néhány év távlatában értékállóságról beszélni egyszerű csúsztatás."


Érdekes a tőzsdén és minimum 10 évet szokás nézni a hozam reális megítéléséhez.


"Aha, tehát nem kellett az utcán 5 embernek"


Ott tartunk hogy te azt mondtad mindig kell, nulla bizonyítékkal. Te állítasz valamit (az arany kell) neked kell ezt igazolnod.


"A facebook egy cég, nem egy valuta."


A Facebook egy szoftver + infrastuktúra + fejlesztők a Bitcoin is egy szoftver + infrasturúra + fejlesztők.


"De ha hirtelen megszülne az internet akkor a facebook mint cég szintén tönkremenne."


Ja azért mert a Facebook centralizált, de a Bitcoin ekkor se szűnne meg, mert műholdról is sugározzák az új blokkokat a tranzakciók meg terjeszthetők mesh hálózaton keresztül mobilról mobilra.

2018. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"1 bitcoin 1 bitcoint ér mindig. Csak a dollár árfolyama ingadozik."


Aha, a majom meg vigyorog rajtam az állatkertben, hogy én vagyok a rács túloldalán.

Értem én, hogy minden relatív, de azért nem ennyire.

A bitcoinomat nem bitcoinra akarom átváltani, hanem hamburgerre. És ha a bitcoin árfolyma a felére csökken, akkor feleannyi hamburgert kapok érte.

Hiába adnak 1 bitcoinért továbbra is 1 bitcoint.

2018. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A bitcoinomat nem bitcoinra akarom átváltani, hanem hamburgerre."


Ha duplájára nő akkor meg dupláját.


Nem a tőzsdei részvényeidből meg az aranybefektetéseidből veszed a napi hamurgered.

2018. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy újabb dolog amit a Bitcoin tud, kamatmentes hitelt vehetsz fel rá:

[link]

2018. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a hamburgeres példa azért rossz mert valójában az megy hogy amennyi bitcoinért tegnap egyet kapsz azért ma négyet holnap meg csak kettőt. valóban feleannyit mint ma de duplaannyit mint tegnap.
2018. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!