Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A telenor kötelezhető kártérít...

A telenor kötelezhető kártérítésre?

Figyelt kérdés

A telenornál 3 hónapja felmondtam az előfizetésem. A kártyám megszünt és nem is használtam mert megszüntettem. Biztos ami biztos megnéztem, hogy arra a megszüntetett számra jött e számla. Kiderűlt, hogy 3 hónapja amióta felmondtam folyamatosan jött a számla mert nem törölték a csomagot és fizetésre köteleznek. Most újra bejelentettem, hogy már 3 hónapja megszüntettem a csomagot és nem értem a csekket ami jön. Most felülvizsgálják és ha ténleg töröltettem kérelmezhetem, hogy visszautalják a pénzem amit adminisztrációs hiba miatt szedtek be tőlem.


Kötelezhetem kártérítésre a kellemetlenségek miatt?



2018. jan. 13. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Tekintve, hogy nem èrt kàr?
2018. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
És mégis milyen kár ért, meséld már el.
2018. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
#1 #2 Olvasni tudtok?
2018. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Úgy látom nem nagyon, legalábbis az értő olvasás.
2018. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!