Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy facebookos koncert esemeny...

Egy facebookos koncert esemenynel vasaroltam egy jegyet, egy felhasznalotol, aki eladta a jegyet, mert nem tud elmenni?

Figyelt kérdés
Utaltam neki a penzt, o pedig kuldte a jegyet pdf formatumban az email cimemre. Ha o eladja masnak is, a jegyet, akkor en tehetek feljelentest? Hiszen a bankszamla szama meg van, a facebook neve meg van, maga a vasarlas folyamata is. Feljelenthetem ha eladta masnak is es en ez miatt nem tudtam bemenni pedig megvettem tole?
2018. jan. 14. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést ellenem is tehetsz azért, mert válaszolok, az más kérdés, hogy lesz-e foganatja. Én a helyedben azért igyekeznék, hogy elsők között érjek be a koncertre, biztos, ami biztos alapon.
2018. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem kerdes, hogy elsokkent fogok ezek utan bejutni, hiszen van ra valoszinuseg, hogy eladhatja masnak is. Csak mi van ha megsem jutok be ez miatt? Akkor siman megtehetem hogy feljelentem mert a megbeszeles folyamatat keppel egyutt rögzitettem, es a bankszamla utalast is tudom igazolni. Aztan csalas indokkal meg majd eloveszik.
2018. jan. 14. 01:30
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha szabálysértési értékhatár alatt van a kár, akkor sok foganatja valóban nem lesz ügynek.
2018. jan. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire nem tűnik megbízhatónak az illető, minek kötöttél vele üzletet? Akin ennyire parázni kell, annak nem fizetek, ennyire egyszerű.
2018. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Feljelentheted, aztán hogy mi lesz belőle az más kérdés.
2018. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Te mindig ennyire túl aggódod a dolgokat? Egyelőre semmi baj nincs de te már azon pörögsz, hogy jaj mi baj lehetne.
2018. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyugalom, én milliószor adtam-vettem már így jegyet, soha nem volt belőle baj. Miért adná el másnak is?
2018. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Es mit igert? Hogy postàza is a jegyet?

Vagy beengednek egy e mailrol nyomtatott jeggyel...?

2018. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit spóroltál rajta?
2018. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!