Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha levelet várok egy olyan...

Ha levelet várok egy olyan címre ahol nem adtam meg emeletet és kapu csengőt, és a vezeték nevem sincs kint, akkor meg fogom kapni valamilyen módon a levelet?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom. Megrendelt koncert jegyekről van szó. Előre fizettem, és ha minden igaz akkor ajánlott levélben adták fel. A megrendeléshez adtam meg telefon számot is.

2015. nov. 3. 02:20
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
51%
Valószínűleg hagyni fog a postás egy értesítőt a postaládáknál, amivel átveheted.
2015. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kapucsengő??

Talán emelet, ajtó!


A megrendeléshez adtál számot, nem a címhez. Semmi garancia hogy ráírják a borítékra.


Nem, ha csak nem ismer a postás, esélyed sincs hogy megkapd. Visszaküldik a feladónak.

2015. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, megkapod, ha minél hamarabb kiírod a neved a kapucsengőre. Mi tart vissza? Miután megkaptad, le is szedheted.
2015. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
51%

#2 Nincs igazad. Legalább is abban, hogy "esélyed sincs".


Sokszor látom itt a lépcsőházban, hogy annyi van a borítékon, hogy XY utca 12. és a postás felteszi a postaládák tetejére. Ha pedig ajánlott, akkor értesítőt hagy ugyanilyen módon. A postán átvételkor pedig odaadják a címzettnek, ha megmutatja a személyijét.

2015. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne erre a pár napra a postaládára kiírni a nevedet. A postásnak nem kötelessége címnyomozást végezni. Ha végigbogarássza a postaládákat és nincs a neved, a jóindulatán múlik, hogy hagy-e értesítőt a postaládák tetején, vagy egyből címzett ismeretlen jelzéssel visszaküldi a feladónak.
2015. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
idő közben jött értesítés, és a megfelelő posta ládába tették, fogalmam sincs h honnan tudta a postas, de imaba foglalom a nevet, köszi a kommenteket es segitsegeket
2015. nov. 3. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Öcsém, piszok szerencséd van, Fortuna kedvel téged! Szerintem lottóznod is kellene a héten!!!
2015. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbáltam már a lottót sokszor, semmi eredmény eddig :(
2015. nov. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!