Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér a Kossuth Lajos...

Mennyit ér a Kossuth Lajos hátoldalú 100 forintos?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
100 Ft-ot.
2018. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A boltban pontosan száz forintot. Aki gyűjtő, az valószínűleg szerzett már magának. Ha jó sokáig őrizgeted, lehet, hogy 30 év múlva el fogod tudni adni 5000 forintért. Ami akkor valószínűleg pont annyit fog érni, mint ma 100 forint...
2018. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vaterán megnéztem, elég sok van belőle, van aki 60 db-ot árul, darabját 900 ft-ért, van aki 5 db-ot egyben 5ezerért, de van fent 'kötőjel nélküli', gondolom az számít ritkaságnak, azt 3500 meg 5000 ftért árulják, de abból is van több. Licitáló még nincs egyikre sem.

Nekem is van itthon 1 valahol, pedig nem gyűjtöttem, csak hozzám került valamelyik boltban, úgyhogy valószínű elég sok került forgalomba.

2018. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!