Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lucky pack csomagokkal kapcsol...

Lucky pack csomagokkal kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Megéri vakon csomagot rendelni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha van fölös pénzed, amit ki akarnál szórni az ablakon, persze. Szerinted ha annyira megérné, nem mindenki ezt csinálná?
2018. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Egy youtuberes sracnal lattam videot h rendelt egy 5os csomagot. Talalt benne egy iphone 5 c-t is, szval ugy gondoltam van benne fantazia. Rendeltem enis egy 5öst, hat nem volt egy nagy kasza, de visszajott meg plusz 8 ezrem. Aztan rendeltem egy 10est abban volt egy jo pinosegu air soft pisztoly meg egy replika de valodi bor LV taska. Mar ez a ketto vastagon hozta a csomag arat. Egyebkent a neveben is benne van h LUCKY! Nem ertem nemely ember mit nem ert ezen. Nemtom ha ilyen emberek bemennek a lottozoba 10 db kaparos sorsjegyert es egyikkel se nyer, gondolom ott is elkezdenek reklamalni.. ja,nem hiszem! itt legalabb vmit kapsz a penzedert
2018. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Robi989 válasza:
46%

Két csomagot vettem eddig. Értékben mind a kettő jó volt, többet ért a cucc, mint amennyibe került. A kérdés csak az, hogy sikerül-e mindent jó áron értékesíteni.

Nekem nagyon különleges cucc nem volt, de több olyan is, ami 8-10ezreket megér.

2018. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
65%
[link] ennyit ér a LuckyPack!!!! :)
2018. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lokomobil válasza:
79%

Vettem egy tizes pakkot akciósan 28500 èrt de mèg az összèrtèk a 10 ezret sem èri el ráadásul olyan dolgok is voltak benne mint pl egy fröccsöntött műanyag kèz valamint valami aranyszínű függöny tartó meg olyan ruhák amik a turkálóban is megmaradnak...

a 10 csomag tartalmazott egy műanyag kezet egy gyerek egyszarvú pizsamát kèt gyerek párnát egy pulcsit egy szoknyát egy valami felsőt meg wv kerèkagy díszsapkát persze mind vacak kínai minősègben szoval tanulópènznek jó!

2018. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gumirock válasza:
68%
A cég felkínál kompenzációt is ha a csomag értéke nem éri el a vételárat.Talán el kellett volna olvasni a vásárlási feltételeket!
2018. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!