Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi önkéntes (Afrika,...

Külföldi önkéntes (Afrika, India, Közép-Amerika) munkán volt valaki? Tapasztalatokra nagyon kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
Nagyjából tudom, miről szól, nem meggazdagodni szeretnék ebből, hanem kiszakadni a magyar valóságból, kalandot, segíteni másokon, megismerni új embereket, szokásokat, országokat. Mire számíthatok, mit kell róla tudni, mennyivel korábban kell jelentkezni, mennyi az önrész, ilyeneket. Előre is köszönöm a segítséget.

2013. dec. 11. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos ez a "nem meggazdagodni szeretnék ebből"... Ugyanis nem hogy nem kapsz sokat, de neked kell érte fizetni, szóval készíts össze jó pár száz ezret, hogy aztán leprás emberek gennyes fertőzéseit kötözgesd.

Remélem azt se bánod, ha időnként megvernek/megerőszakolnak, Afrika, India ilyen hely, ezzel jár.

2013. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész hozzászólást! Amúgy a magyarországi élet miben lenne más ettől?
2013. dec. 11. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül a neten.


Pl.: [link]

[link]


Nem egyszerű.

2013. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vicces, hogy, ahogy számoltam egy éves önkéntes melóért nagyjából két misit kell kifizetni. Még egy százrongyos regisztrációt elfogadtam volna, de ez azért így húzós. Hogy működhet egyáltalán egy ilyen cég? Fizess, hogy önként dolgozhass?
2013. dec. 15. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy kell egy 500 ezres repülőjegyed, kell szállás neked, kell kaja.. mindezért mennyi pénzt keresnél? mennyit ér a munkád? havi 20 ezret? Hát az bizony kevesebb, tehát muszáj vagy kipótolni.
2013. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid ***** válasza:

Szia. Afrika és India nem összehasonlítható.

Afrika veszélyes, India csak szegény.

Indiában önkéntes munkát tudok ajánlani, de a repjegyet neked kell fizetned (igaz, a szállás meg sok egyéb dolog ingyen van).

Egy repjegy félmillió, de ha akciósat kifogsz, akkor feleannyi se.

Jelenleg egy magyar ének/tánctanár és egy angoltanár van kint, de szeretik azt is, aki el tudja magyarázni a World-öt és az internetet.


Amúgy egy zokni ára Indiában (Uttar Pradesh állam) 25Ft, egy kiadós ebéd 100Ft és így tovább, tehát semmi jelentősége, hogy fizetnek-e neked, annyira nincs semmiféle költséged.


Az a tapasztalat, hogy angol nyelvtudás nélkül ne indulj útnak, és lehetőleg legyen valami spec. tudásod (informatika, angol, villanyszerelés, könyvelői, bármi).


Ingyen munkaerőre kevés helyen van szükség, mert erre a célra találnak 1 milliárd indiait aki éhbérért elvégez bármit napi 12 órában.


egyébként a (magyar) szervezet neve "Chance India" , nagyon korrektek, korrupciónak nyoma sincs, de üzleti érzékük nem sok van:)

2014. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még,én voltam Afrikában önkéntes munkán,idén is megyek,ha érdekel írj privátban szivesen segítek.
2014. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!