Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El akarnám adni a steames...

El akarnám adni a steames cuccaimat, ez a módszer jó lenne?

Figyelt kérdés

Nos, hát van pár elég ertékes steames cuccom. Most rájöttem, hogy el kéne adni, erre van egy klassz oldal is, és megpróbálom használni.

Adatott egy Mastercard alapú webkártyám, amire még sosem “utaltattam” pénzt. PayPal fiókot nem tudok csinálni, mert egszer már volt, de azt töröltem, és most egy újhoz nem tudom csatolni a webkártyát :/ Viszont van a Skrill nevű program, amire állítólag ha küldenek pénzt, akkor én onnan tovább tudok küldeni bankszámlára, esetleg bankkártyára. Azt szeretném megtudni, hogy mivel a kártyám nem dombornyomott, erre lehetne küldeni pénzt, vagy nem? Vagy keressem elő a bankszámlaszámot, és úgy már menni fog? És még annyi, ha sikerül elutalnom a számlaszámra, abból a pénzből hogyan tudnék készpénzt csinálni? Köszönöm a lehetőleg értelmes válaszokat! :)



2018. jan. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

"ha sikerül elutalnom a számlaszámra, abból a pénzből hogyan tudnék készpénzt csinálni?"


Elköltöd a webkártyáddal online vagy bemész a bankba és kikéred készpénzben.

2018. jan. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és hogyan tudnám kivenni?
2018. jan. 23. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtadd melyik oldal és milyen kifizetési opciók vannak azon az oldalon.
2018. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Skrill nevezetű oldal, és bankszámlára, esetleg kártyára lehet kivenni a pénzt, de nem tudom hogyan.
2018. jan. 23. 16:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve még anny, hogy megcsináltam a fiókot, megadtam a kártyaszámot is. Majd mikor arra kerül sor, hogy kivegyem, ahhoz elég csak a bankkártyaszám, vagy a "Bank Account"-nál is írjam be a dolgokat? Mert nekem se IBAN-om, sem SWIFt kódom sincsen...
2018. jan. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!