Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes online eladni a...

Hol érdemes online eladni a használt cuccaimat?

Figyelt kérdés

Már pár éve nem használtam ezeket a vatera, jófogás stb oldalakat. Mi a helyzet jelenleg ezekkel az oldalakkal?

Azt tudom régen még mindent lehetett ingyen meghirdetni, de most már ilyen lehetőség nincs, igaz?

Vaterán érdemes mindent megpróbálni, ugye?



2016. nov. 29. 14:24
 1/7 anc ***** válasza:
hali, vaterán ellenőrzött eladókkal találkozhatsz, és te is könnyen azzá válhatsz, ha jó értékeléseket szerzel és figyelsz a profilodra. jófogás 3 feltöltés után fizetős, míg a vaterán az elsőt ingyen, a többit eszerint a táblázat szerint fizeted: [link] vaterát azért is érdemes, mert ott ha valakinek eladod a terméket, a vatera kötelezi az átvételre, és véd a rendszer a csalóktól
2016. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálkozhatsz facebook csoportokba, első körbe helyi csoportot néznék
2016. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Jófogást használom ... hogy miért?


Napi látogatottság statisztika - 2016 12 01 - látogató/nap:


Jófogás: 71.600

Vatera: 24.900

Teszvesz: 4.480

Zsibvásár: 2.950

Nextapró: 1.560

2016. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anc ***** válasza:
a statisztika mit bizonyít?:) attól még, hogy ezek a látogatottsági adatok, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a jófogás a legjobb
2016. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont a vaterán nem!!!!

Mindenért pénzt húznak már le!!!

9 forint egy hirdetés feladása, és ha újraindítod lejárat után akkor minden újra indítás 9 forint.

Tegyük föl pár száz forintos dolgokat árulsz és feltöltesz 100 terméket, és nem tudod eladni hosszabb ideig minden hirdetést újraindítasz 3-szor akkor már 3600!!! forintodba van csak az, hogy hirdettél. Ha eladsz akkor még eladási jutalék. És ha nem adsz el semmit, Magyarul NULLA forintot kerestél, akkor is behajtja tőled a vatera a több ezer forintnyi hirdetés díjat. Sza..rrágó cég lett ez a vatera.

2016. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#Utolsó! Igen, pont emiatt kérdeztem.

Én nekem is ez a véleményem, a feltöltéssel le akarnának húzni egyből. Viszont a többi hasonló oldal is már ilyen, nem?

Régről emlékszem a apród vs jófogásra, de ott is elkezdték rakni a feltöltési díjat.

2016. dec. 21. 23:47
 7/7 anonim válasza:

Ha valakinek túl sok a 9 forintos feltöltési díj, akkor az menjen a jófogásra, ellenőrizetlen felhasználók közé.

Az igaz, hogy ha nem adod el újból kilen forint a feltöltés, de számold már ki, hogy ha ilyen limlomot akarsz eladni mondjuk 100 forintért, akkor azt 10-szer töltheted fel és még ha 10-re megy el, akkor sem bukás (hadd ne vezessem le miért).

Amúgy meg ha nem veszik meg biztos van oka annak, hogy miért nem, valószínű egy használhatatlan szardarabot kínálsz.

2017. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!