Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-re utaltak kemény...

Evele123 kérdése:

Paypal-re utaltak kemény 1500, - forintot; mire költenétek?

Figyelt kérdés
A Mobrog működik, 2 hónap után gyűlt össze, utalták a pénzt. Szerintetek mire érdemes elkölteni? Nagyon kevés magyar webáruházban / oldalon fogadják el. Olvastam egy régebbi gyk bejegyzést, de még ötletelek. Köszi az ötleteket, mindent meghallgatok...

2018. jan. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérd ki a bankszámládra és költsd el amire szeretnéd.
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

2 hónap alatt 1500 forint? Annyiért egy percet nem szánnék rá :D


Amúgy ennyi pénzből STEAM-en néznék ki valami 90%-os akciós játékot.

2018. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltétlen magyar webshopban akarod elkölteni? Wish-en pl. van Paypal fizetés és tele van 1-2 dolláros dolgokkal.
2018. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

"Annyiért egy percet nem szánnék rá :D "


Tudom, hogy nem friss kérdés, de sebaj.


Aki ilyen baromságot ír, az a saját korlátoltságáról tesz tanúbizonyságot.

Okoska, mi az, hogy "annyiért"?

Mégis mennyiért szánnál rá 1 percet?

2 hónap alatt jött össze a kérdezőnek, de legyen már annyi anyad, hogy öszerakod, hogy ez nem napi 8 óra munkával történt, hanem kb heti negyed órát szánt rá!

Valójában ez az összeg egy teljesen normális órabérre jön ki, mert 2 órát összesen nem töltesz el vele.

És épp ez benne a jó, hogy ha belefogsz egy pár perces kérdőívbe, akkor 10 perc múlva kész is vagy.

Nem kell külön időt szakítanod rá, tervezni-szervezni, hanem pl ülsz a buszon, úgyis nyomkodod a telódat, és akkor még értelme is van.


Látszik, hogy f.ngod sincs a pénzkeresetről, mert 1500 ft-ot is meg kell keresni valahogy.


Nekem is ennyit utaltak ki elsőre, és 5 dolgot rendeltem belőle ebayen.

Kérdező, te végül mire költötted?

Van millió féle 1 dolláros cucc, tök aranyosan meg hasznosak, tudtam volna még rendelgetni, de majd a következő utalásból.

2 hete utaltattam ki, de már azóta is gyűlt egy kis összeg.

2018. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A Wish-ről rendeltem egy aranyozott gyűrűt, egy órát és egy aranyozott nyakláncot. Szállítással együtt, (1 hónapos száll. idővel) került mindösszesen 1470,- ba. Kettő termék Kínából jött, egy pedig a Salamon szigetekről. Köszi a segítségeteket! :-)
2018. máj. 1. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Azóta utaltattam ki újabb összeget. Én ebay-es vagyok, a többit nem is ismerem, és ebay-en rákattantam az aukciókra.

Igaz, hogy figyelni kell, és ez sok idő, de időm van bőven.

60-80 forintért hozok el több száz ft-os dolgokat. Ékszereket, konyhai eszközöket, hobbi eszközöket.

Kb 1700 Ft-os kutyafésűt csaptam le 500 Ft körül.

Magamnak egy nagyon jópofa hajkefe kb 160 Ft volt.

[link]


Gyűrűket, fülbevalókat 80 Ft körül sikerül sokszor. Ezek a bizsuboltban, kínaiban 1000 Ft felett vannak.

Tudnám sorolni, a lényeg, hogy az 1500 Ft-os kiutalásból akár 15-20 féle dolgot is tudsz rendelni, ha rászánod az időt.

2018. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!