Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish vásárlás, miért nem...

Wish vásárlás, miért nem fogadja el a K&H s Maestro Pay Pass kártyámat?

Figyelt kérdés
Csak hitelkártyával lehet fizetni???
2018. jan. 26. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A Maestro kártyákat jellemzően nem fogadják el online vásárlásnál, nincs akkor bizalom feléjük.

A Visa/Mastercard az elsődlegesen támogatott, vagy ennek hiányában esetleg a Paypal-nek keresztüli vásárlás ami elvileg támogatja a Meastro kártya hozzáadását.

2018. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ertol lemondhatok ..;(
2018. jan. 26. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Beregisztrálsz Paypal-re, ingyenes. Hozzáadod a kártyád, és akkor onnan már tudsz utalni. Csak plusz egy lépést jelent, de nem maradsz le (legfeljebb csak akkor ha valami nagyon rövid határidős akcióról van szó, de ezek jellemzően ismétlődnek. A Wish oldalát pedig eleve fenntartással kell kezelni, mert kamu árakat használnak, és a termék jellemzően más oldalakon is fent van ugyanolyan árban)
2018. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget,megy a zold kez.

Az arakat figyeltem mas oldalakon is,itt azert olcsobb...viszont a szallitasi koltseg eleg magas.Beraktam a kosarba 3000 ft koruli temeket parszaz ft osat,tobbet,a vegosszeg a szallitassal 5000 lett...;(

2018. jan. 26. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, arra azért ügyelj, hogy ha amagsabb összegért vásárolsz, akkor Kínából 27 %-os ÁFÁ-t is rétesznek a terméke ára+ szállítási költségre.

Az értékhatárt fejből nem tudom, de most el kell mennem, mindenesetre azt Te is meg tudod nézni a neten : vásárlás Kínából - biztos kiad valamit.

2018. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

A Wish többnyire kínai cuccokat árul. Kínából rendelve nincs postaköltség, mivel az állam támogatja az exportot. Ha Wish-en kínai dolgot rendelsz és van szállítási költsége, akkor átvernek. Pontosabban azzal tüntetnek fel hamis árat, hogy postaköltségnek tüntetik fel a maradékát.


Termék X oldalon: 5000 forint + 0 ft postaköltség

Termék Wish-en: 3000 forint + 2000 ft postaköltség


Ugyanott vagy, mert 5 ezret fizetsz. Viszont a Wish elérte hogy olcsóbbnak véld a termékét és tőlük vedd. A másik trükkjük a felülárazás, több tízszer annyinak tüntetik fel az eredeti árat, és ahhoz képest 80-90%-os akciót sejtetnek. Miközben ha megnézed más oldalon a terméket, ugyanaz az ára, és egy 5 ezer forintos termék soha nem került 50-100 ezerbe, csak jobban hangzik hogy annyiról van leértékelve (pszichológiai trükk). Ha a termék 5 ezerbe kerül, abban benne van az eladó haszna is, tehát 2-3 ezer forintnál nem ér többet.

2018. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pkusz információ: Paypalhoz beregisztrált bankkártya nem használható azonnal. Néhány munkanapot kell várni, amíg a számládra terhelnek 400 forintot. A terhelésnél lesz egy 4jegyű kód, azzal kell a paypalra belépni és ott beírni a kódot. Ezzel véglegesíted a kártya regisztrációját. Utána lehet paypallal fizetni a beregisztrált kártyával. A 400 forintot egyébként automatikusan visszaadják.
2018. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,még aznap megcsináltam nagy nehezen, mert nem tudok angolul.Nekem nem jött olyan, hogy 400 ft ot levonnak.Néztem az ebankomat, zároltak péntek du. 3300 ft ot.Ez kb a szállítás, és amiket vettem.Azért kb.mert dollárban számolták ugye.(olcsóbb kütyüket vettem csak)Szóval már jött aznap az értesítés, hogy megrendelésem feldolgozás alatt, tegnap meg már postáztak is párat.Érdekesen gyorsak..
2018. jan. 28. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!