Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról,...

Ti mit gondoltok arról, hogyha lottón "valaki" megnyer egy pár milliárdos összeget, az tényleg valós személy vagy csak megjátszák, hogy valaki nyert vagy pedig valami "fejes" megkapja meg?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszek az ilyen összeesküvésekben.

Nincs szűkségük arra hogy simlizzenek, mert még úgy is rohadt jól keresnek ezzel hogy néha kiosztanak pár milliárd nyereményt.

2018. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom, hogy unalmas már ez a konteó.
2018. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj hogy a szerbekñél nem konteo volt :D
2018. jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Jah és érdemes a Balazs Show felé interjút is meghallgatni.

Eléggé leegeti magát a Szerencsejáték ZRT képviselője :D

Valakinek feltűnő volt egykét dolog aztán szólt nekik.

2018. jan. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Tápiószecsőn él egy lottómilliomos. Cukrászdát nyitott. Elég nagy pénzt nyert és most több év távlatából nézve nem herdálta el.

A szüleim ismertek egy embert Demecserből (Szabolcs-Szatmármegye) aki 1994 ben lett nyertes. Ők azóta egesz nagy földterületen gazdálkodnak.


Én bízom a szerencsejáték zrtben. Szerintem a nyertesek valósak és nem sikkasztják el a pénzt.

2018. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Görögöknél is botrány volt, hogy lett több mint 40e telitalálatos szelvény (gépi), majd 1 hétre rá meg ugyan azokat a számokat húzták ki.


Hazánkban meg a hír, hogy elvitték a lottó 5-öst 15 perccel előbb került kiírásra a neten, mint a sorsolás ideje. DE ezt megmagyarázták miszerint rossz időkód szerint mutatta az oldal az időt, amin kiírták, tehát sietett 17 percet az oldalon levő óra...

Ennek ellenére mikor rákérdeztem, hogy nah mi van mi nyertük meg, asszonytól kaptam az ívet, hogy még ki sem húzták a számokat, ez van az én órám is sietett :)

2018. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szzerintem ha nyer valaki, akkor tényleg nyer. A Szerencsejáték Zrt-nek így is olyan nyeresége van, hogy kár lenne az ilyent kockáztatniuk. Milliárdos nyeremény pedig nincs minden héten.
2018. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évente 400 milliárdos árbevétele van a Szerencsejáték Zrt.-nek.


Persze ez nem a valós nyereség, lejönnek a működési költségek, kifizetések, alkalmazotti fizetések, egyebek. De az a pár évente néhány milliárd még így is csak apró morzsa.

2018. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ismerek lottómilliárdost, akik elköltöztek Magyarországról.

Szóval igen, a nyeremény valós.

2018. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!