Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 fogadás - ez miért nem...

Bet365 fogadás - ez miért nem nyertes tipp?

Figyelt kérdés

Ma este játszották az osztrák jégkorong ligában (EBEL) az Innsbruck-Linz mérkőzést. Élőben fogadtam, a tippem a következő volt: 4.5 gól alatt. A végeredmény 2-2 lett, majd a hosszabbìtásban maradt ez az eredmény. Büntetőkkel nyert az Innsbruck. Ezek után 3-2-es hazai győzelemmel lett a találkozó elkönyvelve, ami alapján a fogadásom vesztesként lett lekönyvelve.

A büntetőpárbajban aratott győzelem mióta számìt plusz egy gólnak, illetve miért nem a rendes játékidőben született gólok számìtanak?



2018. jan. 28. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. jan. 28. 22:08
 2/6 anonim válasza:
Ne fogadj, látod ez van belőle :D. Amúgy összességében szoktad nézni, h állsz, pluszban vagy minuszban? Ez csak érdekel is, mert ha pluszban, akkor viszont adhatnál egy-két tippet. Nem ítélem el a fogadást, de sose értem, h miért játszik annyi ember, amikor nagy része veszít, ugye nyílván ezért is éri meg a fogadóirodáknak stb.nek. Ennek csak úgy van értelme, ha legalább van haszna, nem? Most azzal, h idegeskedsz, h vesztesz, v épp, h visszahozod magad, még ha nem is idegeskedsz, mert azt mondod, beszámítod egy hobbinak és élvezed... akkor is nem jobb színházba, koncertekre, moziba, sportra, bármire járni, mint a fogadás? :D Szóval ezt a részét sose értettem.
2018. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Írj a magyar nyelvű chatnek a beten.Én is ugy tudom, hogy csak a játékidő számít.
2018. jan. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2#

Igazából persze nem veszem véresen komolyan és nem szoktam nagy tétekkel játszani. Az utóbbi kb. 1 hónap minuszos lett, de voltak erősen plusszos időszakok is. A beten pl. volt, hogy 1500 Ft-ról indulva élő fogadásokkal eljutottam 30-35 ezerig és ki is vettem. Eddig 37 ezer körül volt a maximális nyereményem. Tippeket adhatok, de felelősséget nyilván nem vállalok értük :D Mindig van jó pár meglepetés...


3#

Köszi a tippet! Ìrok nekik!

2018. jan. 29. 06:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a szabályzatban az ide vonatkozó részt. Sajnos beleszámít a büntetőpárbaj is a mérkőzés végeredményébe (az más kérdés, hogy ez teljesen logikátlan).

Tehát az ide vonatkozó rész:

"Minden fogadás magában foglalja a hosszabbítást/büntetőpárbajt, kivéve, ha másképp van feltüntetve. Amennyiben a mérkőzést büntetőpárbaj dönti el, akkor egy gól hozzáadódik a nyertes csapat góljainak számához és az összesített gólok számához (a fogadások rendezésének szempontjából). Ez nem vonatkozik azokra a piacokra, melyekbe nem számít bele a hosszabbítás és büntetőpárbaj (ha erre sor kerül)."


Jégkorongra nem fogadunk...

2018. jan. 29. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Beten számít a hosszabbítás a jégkorongban, viszont tippmixen nem. Pl. 2:2-nél a 4,5 overt már jóváírják beten nyertesként, hiszen ha így marad lesz hosszabbítás, viszont tippmixen vesztes lesz ha 2:2 marad. Minden fogadóiroda más szabályzatot alkalmaz.
2018. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!