Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El merjem adni a biciklimet?

El merjem adni a biciklimet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon kéne nekem a pénz... ezért el szeretném adni a kinőtt biciklimet. Már szinte a nyakamban van a lábam úgy be kell hajlítani ha ráülök. Kb egy 11-12 évesnek jó. ( 15 vagyok ) Kb 40-50 ezerert el tudnam adni, nem is nehezen... csak a gond hogy ezt a biciklit apukámtól kaptam. A szüleim 4 éve elváltak. A biciklit pedig vagy 2, 2 és fél éve kaptam apukámtól szülinapomra. Én meglennék bicikli nélkül is. Sportolnék mást... csak félek mi lenne ha apukám megtudja. Kéthetente egyszer találkozom vele. Nyáron szoktunk 2-en biciklizne. DE... akkor sem az ÉN biciklimmel hanem van neki 2 db túra biciklije. Azzal szoktunk menni. ( azert tura mert ha mi bicilizunk kb 20-30 km-t megyunk. Es az en sajat biciklim pedig varosi picikli. Azon belul is csepel ) De félek ha egyszer ki akarná cserélni?? ( mondjuk eddig nem nagyon akarta ) Mit mondjak?? Bocsi eladtam? Szerintetek mit tegyek?? Válaszokat előre is köszi! :)

2018. jan. 30. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen fölös lenne mehtartanld a bringát. Mėg ėrzelmi alapokon is. De hogy könnyebb legyen apuddal beszėlj erről. Hogy mi legyen vele mert kicsi neled, ne porosodjon ott, stb stb.
2018. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ajándékba kaptad akkor a tied azt csinálsz vele amit akarsz főleg évekkel később.
2018. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mit mondjak??"


Azt hogy kinőtted és eladtad.

2018. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit mondjak??"


Hát mi lenne, ha az egyenes utat választanád és az igazat mondanád és nem utólag, hanem egyszerűen elmondanád ugyanazt apukádnak, amit itt nekünk. 1 mondat az egész: figyelj, apu, kinőttem a bringát, viszont kellene pénz - eladhatom?

És az nem kifogás, hogy 2 hetente találkoztok: nyilván tudod a tel. számát, felhívod vagy írsz egy smst, ha nincs rá pénzed, akkor megkéred anyukádat, hívja fel, stb. Email, Facebook - a mai világban nem megoldhatatlan probléma ez.

2018. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) 4. Azt hogy két hetente talalkozunk nem arra mondtam hogy nincs lehetőségem elmondani! xD Hanem mivel nem élünk együtt és csak 2 hetente találkozunk + azt elfelejtettem irni hogy a hazunkba be se jöhet = nem tűnne neki fel. Csak akkor ha rákérdezne hogy cseréljük-e ki. Erre írtam :D
2018. jan. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!