Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik futárszolgálat szállít...

Melyik futárszolgálat szállít munkaidő után (délután fél 5 után)?

Figyelt kérdés
Ha kérem, hogy akkor szállítsanak, melyik futárszolgálat dolgozik mondjuk a kora esti órákban (amikorra már hazaérek munkából)?

2018. febr. 2. 13:07
 1/3 anonim válasza:
Munkahelyi címre is kérheted a csomagot.
2018. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A DHL-nél biztos van ilyen opció, viszont csak akkor kérheted 5 után a szállítást, ha az eladó külön megrendel vmi extra szolgáltatást (nem emlékszem, hogy hívják) a feladáskor, de az plusz pénzbe kerül. Meg nyilván azt ő tudja csak, hogy hogy fogja feladni.

Én sokat szoktam netről rendelni, de van olyan webshop, amelyik megrendeli ezt a szolgáltatást és akkor a DHL küld egy emailt amiben lehet módosítani a szállítási címet, időpontot (esti szállítás is), vagy lehet kérni csomagpontba vagy csomagautomatába a szállítást. De van olyan webshop, ami csak "simán" adja fel a csomagot, ilyenkor viszont nem kapsz e-mailt, hanem csak hozzák hétköznap a megadott címre a csomagot 8 és 5 között, ilyenkor nem lehet variálni utólag, hogy máshová kérnéd vagy hozza meló után....

Ha olyan helyről rendelsz, ahol lehet választani, akkor valami átvevőpontba kérd a szállítást, az a legegyszerűbb, ezek általában sokáig nyitva vannak és meló után is be tudsz ugrani a csomagodért.

2018. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hozta ki a csomagot, nem én vettem át, de délután 5 kor hozta ki. Bunkó volt nagyon a telefonba, meg reggel szóltam, hogy máshova kéne vinni. Lerazott, h írjak smst, majd du. ramcsorog, hogy ott van a címen, kész vicc. Nem olvasta az smst. Megint telefon, jön, várják, rá egy órára ér oda. Lekezelő arrogáns volt.
2021. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!