Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feljebbléphetek a szociális...

Feljebbléphetek a szociális diplomámmal a jelenlegi pozíciómnál ennél a cégnél? Érdemes lehet előhozakodnom vele?

Figyelt kérdés

Nyáron államvizsgáztam le, nyelvvizsga hiányában viszont sajnos még nem kaptam kézhez a diplomámat. Szociális munka szakon végeztem.

Jelenleg főállásban dolgozom egy elektronikai termékekkel foglalkozó nemzetközi cég egyik Mo.-i logisztikai központjában. Jelenleg könnyű fizikai, betanított, szakképzettséget nem igénylő munkakörben tevékenykedek ott a cégnél, pár hónapja. Előtte diákként voltam ott most az előző nyári hónapokban. Egy diákmunkát közvetítő cég révén kerültem oda és jelenleg ahogy írtam ott maradtam főállásban.

Nos, mostanában erősen filózok rajta, hogy vajon nem-e tudnék e pozíciót váltani a cégnél, "elővéve" a (szociális) diplomámat ? Valami irodai pozícióra gondoltam, bár nem teljesen vág az én (leendő) diplomám az ő "profiljukba"... de ki tudja, lehet meg lehetne próbálni.

Szerintetek?


2018. febr. 4. 18:09
 1/4 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Nem. Tudod miért nem? Azért mert betanított munkásokból van hiány. A cégnek az az érdeke, hogy ne veszítse el a betanított munkását. Pályakezdő szociológust bármelyik bokorban talál.
2018. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát szerintem betanított munkást is könnyen le tudnának akasztani


különben érdekes amit írsz, ez meg sem fordult a fejemben... de egyébként meg nem tudhatjuk hogy ők az általad felvázolt hozzáállással állnának a dologhoz

2018. febr. 4. 18:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki még esetleg?
2018. febr. 4. 21:17
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Hát ha egy pénzügy-számvitelt végeztél volna, azt mondom, simán, de szocmunkás papírral?!

Koma, oszt megnézted-e, mire jó ez a papír, vagy csak totál másnaposan ikszelted be ezt a szakot?

2018. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!